Korekce zašlých a poškozených laků, leštící pasty.
Od joshiki
"Někdo psal, že to chce vyzkoušet, jak si která pasta rozumí s kotoučem a lakem, ale já si bohužel nemůžu dovolit nakoupit mraky přípravků. Věřím, že bych si vybral, ale co s tím zbytkem , levný to zrovna není." tak asi proto mám asi 15 druhé všemožných past a kotoučů snad nebudu ani počítat :D
HonzaD píše:
P.S.: Tohle urcite neni amaterska otazka a existuje k ni VHODNEJSI TEMA!!!! Moc prosim moderatora o presun nekam vhodneji.
Díky. Moc mi to pomohlo.
Amatérská otázka to je, vždyť ještě nemám ani tu lesticku. Zítra skočím pro tu Pattfinu do Hornbachu, má proti Extolu delší kabel.
Ten kotouč by mohl být tenhle ?https://www.cisticiprostredky-ekogrado. ... GwodPqwKMw
Od Mr.Brain
Honza Ti nahoře napsal ověřené a vyzkoušené značky. Možná by šel použít i finišovací kotouč od 3M ale není to nic extra. Případně k tomu kotouči od Kochu by Ti poradil někdo kdo jejich produkty používá, tuším, že tu na to bylo taky založené jedno vlákno.

send from mobile
Od troy
Koch budu mit někdy po neděli doma :thumbup: přímo z Německa takže asi taky něco mužu poslat
Od samuelos
Aka je asi spotreba lestiacich kotucov na jedno auto? Jedna sa mi o stredne tvrdy (napr chg hex logic orange) a makky finisovaci (napr chg hex logic black).
Dakujem
Od Vlasta73
Ahoj. Už mám vše a chystám se konečně leštit. Potřeboval bych vědět, kdy už je třeba vyměnit kotouč ? Dneska jsem to zkoušel na služebním autě a asi v půlce se mi zdálo, že ta leštěnka více stříká. Je to ta chvíle, co už je třeba měnit ? Díky
Od Napster
Dulezite je kotouce i čistit i behem lesteni. Az se zacne rozpadat,tak potom je potreba kotouc vymenit,nebo az se zacne odlepovat suchy zip.
  • 1
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 38
VD › Focus ST II

Teda... super práce o tom žádn&aacut[…]

Je Vám sotva 18let a už jste postavili dům,[…]

Oldsmobile Delta 88 - jedna noc jedno auto

Chlapi diky, majitel se trochu zhrozil když sly&sc[…]