Leštící kotouče - Stránky 34 - Detailing Club ČR

Korekce zašlých a poškozených laků, leštící pasty.
Od Neonik
Zdarec, poradili byste prosím, jaký kotouč použit na "Dodo Juice Lime Prime Plus"? Leštičku mám "Dodo Juice DAS-6".

Plánuji leštit 3 roky starý lak poškozený od myčky a podobných stvůr :smile:

Myslím, že by mohl klapnout:
- Dodo Juice Blue Fin Light Polishing 150mm
- Dodo Juice Green Fin Heavy Polishing Pad 150mm
- Dodo Juice Black Fin Finishing Pad 150mm

Jen moc nevím, kdy vlastně použít který. Na leštění asi modrý/zelený dle poškození? A černý kdy? Díky!
Od Neozin
Na DJ LP+ se hodí nejvíce modrý DJ kotouč.

Černý DJ kotouč se používá na finální leštění. Je ze tří jmenovaných nejměkčí.
Od Neonik
Díky, myslel jsem si to. Takže modrým to vezmu s LP+, a na finální doleštění použiji černý.. a..? Obyčejný LP?

Díky!
Od HonzaD
DJ LP+ s modrym DJ kotoucem by na vetsine laku uz melo byt finale a dale na to sahat uz nebude moc produktivni.
Od Eddiee29
Neonik píše:Díky, myslel jsem si to. Takže modrým to vezmu s LP+, a na finální doleštění použiji černý.. a..? Obyčejný LP?

Díky!
Delat s lp+ a pak obyc lp je uplne zbytecny. Kdyztak necim hrubsim jak je lp+ a pak obyc...
Od HonzaV
Chci se zeptat, doteď jsem používal kotouče chameleon, ale teď je nikde v okolí už nemají. Tak chci jít do Shine mate (žlutý, oranžový, bílý). Ale přemýšlím jestli mám koupit ty s dírou uprostřed, nebo klasické rovné. Používat je budu na rotačce i na excentru. Jaký má vlastně ta díra přínos?
Od Rety
Zatím jsem měl vždy zato že s dírou jsou na excentr a to proto že u excentru se násobně více zahřívá střed než ostatní části. Když tam střed není, nespálí se kotouč, trošku líp to chladí a já mám šroub na backplate uprostřed tak se mi líp centruje kotouč na něj
  • 1
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 38
Work from samot0506

odkaz už běhá ;)

Mercedes Benz C Class

tak ono staci jet jednou do mycky a mit tmavsi lak[…]

zase ale v zimě rychle rozmrzne[emoji23]