Korekce zašlých a poškozených laků, leštící pasty.
Od SobikS
#57355
Ahoj,
do ted využívám pasty Menzerna (400, 2500, 3500, 3800) a rád bych vyzkoušel změnu. Jaké pasty a k nim i kotouče by jste mi doporučili jako náhradu za tyto pasty?
Díky za názory a postřehy :-)
#57371
soray píše:Rupes modrá a žlutá pasta + kotouče, Scholl S3, S20, S30 + kotouče :) S20 je výborná na jednostupeň.
Menzerna je skvely vyrobca, Scholl je fajn, neoplati sa vsak vela laborovat, v principe vysledok bude priblizne rovnaky, ja ostavam u Menzerna-y, nie preto, ze je to naj na svete, ale preto, ze s nou viem pracovat, viem co mozem ocakavat, viem aky vysledok na danom type laku mozem a viem dosiahnut, k Scholl dodam len tolko, ze S17 a S20 sa daju v poho, len mi vadi to ich divne cislovanie, priznam sa, ze mi lezia v regaloch aj Rupes, aj Koch, aj Angelwax, aj Chemical Guys, a zda sa, ze si este polezia hodne dlho. Jedine co je trochu mimo je DJ Lime Prime, a Microprime to pouzivam casto na cistenie a velmi jemnu korekciu.
Uživatelský avatar
Od Kmoda
#57388
Trochu se v tom ztrácím,píšeš že "současná produkce" stojí za prd. A pak zas že složení jiné není. I kdyby zaspali dobu,pořád je ta produkce stejná,složení stejné a ještě nedávno to byli chválené pasty. Jako věřím tomu,že jsou na trhu už lepší pasty a potřebují se prodávat :smile:

Kdoví, jakpak se povedlo čelní okno.[…]