Korekce zašlých a poškozených laků, leštící pasty.
#58777
Ahoj, před týdnem jsem si z lakovny přinesl nově lakované okenní lišty, lakování černou bez efektu + bezbarvý lak, lak jsem zbrousil 1500 a 3000 (kompletní odstranění pomeranče). Nicméně ani po zásahu bílého Shinemate kotouče a pasty Carpro Reflect (poslední z 3 kroků) není finiš uplně perfekní... pořád v laku zústávají miniaturní vlásečnice (pouze malé množství, ani není možné vyfotit) zkoušel jsem i zmírnit tlak stroje na minimum + lubrikovat ale nic nepomohlo, zá se jakoby byl lak velicě měkký... když zkusím nehtem zatlačit do laku tak se mi podaří udělat miniaturní otisk který se po chvilku vrátí... je možné že lak potřebuje daleko delší čas na 100% vytvrdnutí? Případně jak dlouho? Děkuji za rady!
#58780
Jedná se pouze o vlásečnice, stopy po broušení spolehlivě zničila Menzerna FG400, po ní bylo vidět že je lak velice měkký ale ani po FG2500 a následně Carpro Reflect se mi nepodařilo udělat uplně perfektní výsledek... zřejmě budu muset počkat 1-2 měsíce jak říkáš a pak to asi půjde :sorry:
#58799
Nené pánové... vlásečnice na vrchním laku poznám na 100%, sou to jemné vlásečnice na čérém laku, jsou vidět pouze na slunci nebo pod silnou LED :( počkám ten měsíc a uvidíme, snad to pak půjde dát dokupy.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]