Korekce zašlých a poškozených laků, leštící pasty.
Od pepe
Pánové měl bych dotaz na pasty Koch zda je někdo nepoužívá a třeba by je mohl porovnat s pastama od Schollu. Já jsem nakoupil pasty scholl S3 gold a S30+ ale jsem v tomto oboru začátečník ale co jsem pročítal fora na slovensku tak si je velmi chválí.
Pokud je někdo používá zajímá mě Váš názor a také jaké používáte pády.
Od Frozz
Ahoj. Koch jsem nikdy nezkoušel, ale Scholl jsou super. S3 + S30 ideální kombo. Na S3 používat jedině tvrdé nebo středně tvrdé pěnové kotouče, případně vlnu/mikrovlákno, na S30 něco měkkého na finish. O pastách a kotoučích Scholl jsem tu už jednou psal dlouhý příspěvěk, podívej. ;-)
Od pepe
Ahoj, ještě by mě zajímalo Tvoje porovnání past SCHOLL S3 a S30 a MENZERNA 400 a 3800 a také jaké preferuješ pady.Dík za Tvůj názor
Od Frozz
pepe píše:Ahoj, ještě by mě zajímalo Tvoje porovnání past SCHOLL S3 a S30 a MENZERNA 400 a 3800 a také jaké preferuješ pady.Dík za Tvůj názor
S3 = Menzerna, rozdíly jsou minimální, mám rád obě pasty. S3 se dá podle mého déle pracovat. S30 je skvělá jako poslední krok na finiš, 3800 neznám. Pady preferuju Rupes, Shinemate nebo Scholl. K S3 nějaký tvrdší (Scholl bílý/fialový a k Rupes např. šedý/modrý) a S30 jakýkoliv mekčí...

Když já nevím...

Stejně tak jako kadeřnická MX-5 :-P Furt j[…]