Odmaštění

Korekce zašlých a poškozených laků, leštící pasty.
bob
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 32
Registrován: 12 zář 2018, 12:58

No tak pohoda, mam přírodní a dva hybridní vosky, Dodo Supernatural hybrid a Collinite No. 845s. Co s takovym hybridem, to asi rozdejchá taky ne? :smile:
kocar0
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 03 zář 2018, 06:23

S tim Collinite nemam zkusenost, takze nechci poradit blbost, ale kdyz sem delal DJ purple haze pro hybrid, tak sem taky sem dal LP jako podklad a drzelo to paradne.
Nejlepší je vzdycky co doporučí výrobce ale mel by to byt cajk
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Já mám historicky otestován LP+Colli 476 a bez problému. Colli 845 bude určitě taky OK.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
bob
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 32
Registrován: 12 zář 2018, 12:58

Díky za odpovědi chlapi! Jinak ten Collinite mužu z pozice amatera doporučit, jde nanášet leštičkou a je to fakt o dost rychlejší a pohodlnější, odolnost zatím nemůžu hodnotit ,ale měla by být stejná jako u zde vychvalovaného 476,tak uvidime, z hlediska nanášení fakt super..
Uživatelský avatar
brabus
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 742
Registrován: 28 úno 2015, 17:42
Bydliště: kousek od Brna

vosk se lestickou nenanasi .... :smile:
BSD maniac
bob
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 32
Registrován: 12 zář 2018, 12:58

Jo to jsem tu už taky četl :D
kocar0
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 03 zář 2018, 06:23

Voskovani je uz jen taková sladká tečka po celý přípravě, takze se to s tim chce poradne pomazlit :)
bob
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 32
Registrován: 12 zář 2018, 12:58

Jo, když děláš na vlastním autě tak možná ,ale proč to dělat složitě ,když to jde jednoduše? Takhle nanesu krásnou souvislou tenkou vrstvičku.Sladká tečka je pro mě spíš ,když už to rozleštuju mikrovláknem:) Jinak jsem zastánce tuhých přírodních vosků a na zimu hybridu. Tenhle vosk jsem koupil spíš na auta známejch a kamarádů ,hledal jsem něco co vydrží ,bude mít dobrej lesk a půjde s tím dobře pracovat. A pak jsem objevil tuhle variantu pro nanášení leštičkou, tak jsem si řekl ,že to otestuju. Měl by to být stejný vosk jako 476s akorát tekutá varianta. Udělal jsem s tím zatím dvě auta a je to fakt pohoda.
HonzaD
Administrátor
Příspěvky: 504
Registrován: 17 úno 2016, 21:53
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 7 poděkování

Pánové, pěknej pokec, ale jste už dost OT ;)

Základní pravidlo - používám vždy tu nejšetrnější chemii, která daný úkol dobře zvládne. Ještě se mi nestalo, že bych musel IPA mít mimo rozmezí 1:2 - 1:4 (tj 33% - 20% ), a i tak těch 33% je dost.
bob
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 32
Registrován: 12 zář 2018, 12:58

Jsem se nejak rozkecal, omlouvam se za OT :rolleyes:
Ok, tak IPU teda naředím na 1:4 ,když to funguje, díky :thumbup:
Odpovědět