NSFW brutálně doškrábaný offroad, lze znovu spravit? (nečekám úplné zázraky)

Korekce zašlých a poškozených laků, leštící pasty.
Uživatelský avatar
3dclub
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 80
Registrován: 28 led 2019, 19:59
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Tak než řešit menší unašeč, tak bych si radši připlatil, a kdyby to byla jednorázová akce tak si myslim že LE pak snáz prodá.

Pokud by mu nevadil 150mm unašeč tak proč né.
Uživatelský avatar
brabus
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 742
Registrován: 28 úno 2015, 17:42
Bydliště: kousek od Brna

mensi unasec jde koupit, 150 to taky udela je to starej pekac ....
BSD maniac
S3T
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 123
Registrován: 06 bře 2016, 23:59

Jeste na tazatele: ten skrabanec co vidis jako zmizelej po akci houbicka - ono je taky mozny, ze je jenom zamaskovanej, protoze pochybuju, ze to pak odmastil ipou treba. Takze skrabanec tam je furt, jenom nejakou dobu nebude videt.
Tim padem, je tu moznost, ze kdyz si chces dat rucni praci, koupit treba Lime Prime lite a tim zaplnit viditelne skrabance, ktere nebudou chvilku tolik videt a prejet pak auto voskem od DoDo, at to vydrzi, treba blu velvet pro hybrid nebo tak nejak se jmenuje, ja na DS shopu.
Nebo jeste jedna varianta, koupit silnejsi pastu, nechat na tom ruce pomoci mikrovlaknoveho aplilatoru, pak odmastit abys videl ze to nic moc neudelalo :D a nasledne dat Lime Prime Lite a vosk:))
Uživatelský avatar
brabus
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 742
Registrován: 28 úno 2015, 17:42
Bydliště: kousek od Brna

a pak je tu TEMPO ....ale to uz je jina liga
BSD maniac
MACI
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 28
Registrován: 21 bře 2020, 17:51

Ja na tom byl podobne jako tazatel, starsi auto s hnusnou poskrabanou modrou metalizou, ktera tim jemnym poskrabanim vypadala spis jako zasedla. Tak jsem si rekl ze to proste zkusim sam, nebylo moc co zkazit. Ale taky jsem nechtel jit uplne cestou vysokych nakladu, tak jsem v nejake akci na netu koupil pred mesicem obycejnou rotacku s regulaci otacek za 1.300 Kc, k tomu unasec a 3 kotouce, jeden nejaky ADBL univerzal a 2 jemnejsi Rupesy.
Potom clay, chemie na dekontaminaci (rez+asfalt), lestici pasta Dodo Lime Prime Plus a nakonec Dodo Future Armour. A jeste sampon Dodo BTBM. K tomu samozrejme par mikrovlaken atd., proste nakup za 2t nebo vic.
Po me praci vypada auto o 100% lepe nez drive, na slunicku se pekne leskne, hodne skrabancu "zmizelo". Ale tou rotackou jsem na druhou stranu udelal par hologramu, ale nic hrozneho jako jsou tady nektere odstrasujici fotky.
Lesticku jsem tento tyden KUPODIVU obratem prodal za 1.300 vcetne unasece a ADBL uni kotouce, takze me to lesteni stalo na tomto kolem 250 Kc, takze cajk :D Rupesy jsem si nechal, budou se mi mozna hodit az casem koupim excentr :D
Kazdopadne super zkusenost, hodne informaci a postupu jsem nacerpal zde. Jen fakt pro zacatecnika jako jsem ja nebo tazatel neni ta rotacka asi uplne vhodna, kdyz nevime jak na to a sekame tam ty hologramy. A delat to rucne by byl mazec. Takze doporucuji nekde splasit nebo pujcit excentr, nastudovat si tady jeste info, nakoupit potrebnou chemii a zkusit to.
MiGiii
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 18 dub 2020, 18:51

Jasně, kdyby nebylo co zkazit, jdu do toho. Ale chci to prodat a jak už jsem tady psal, kdybych to domatlal, mohlo by to ještě víc odradit, takže bych na tom ve výsledku nechal třeba 20 tisíc, tedy že by auto už nemělo takovou hodnotu.

Díky celkem smíšeným odpovědím se do toho raději nepustím. Ale jelikož jsem takovej brouk pytlík, tak si půjčím od známýho z vrakáče starou kapotu a na tom se naučím :smile: nebo až to auto vyměním za nějakou hujdu, kde mi to nebude líto a přinejhorším to nastříkám, ale to je problém budoucího MiGiiiho. Na offroadech je nejhorší to, že když to člověk nastříká nějakou rapaticí, vypadá to sice hezky, ale taky se pod tím může schovávat bouračka, rez atp, takže by to mohlo více odradit jak nalákat na prodej.
Uživatelský avatar
3dclub
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 80
Registrován: 28 led 2019, 19:59
Obdržená poděkování: 1 poděkování

To zase bych to nezahazoval :)
Když si seženeš/půjčíš orbitální leštičku, tak v podstatě nemáš co zmrvit.

Nebo jestli ten známej je dobrej známej, tak mu kup flašku s tím, že tě něco naučí a ty si to u něj uděláš :)
Odpovědět