Korekce zašlých a poškozených laků, leštící pasty.
LP plus považuju za špetku abrazivnější než finishovací pastu.
Nedávno jsem dělal svoje auto a bral jsem FG400+zelený 3M kotouč. Na to LP plus + modrý 3M kotouč a výsledek podle mě parádní.
Klidně můžeš vzít auto po FG400, LP pluskem.
LP plus je takový vylepšený LP. Lesk bych řekl že stejný jak u LP ale tím že je o trošku abrazivnější, odstraníš s tím o něco více škrábanců.
Tak to je super. Kotouče myslíš tedy taky stačí jen 2 - hrubší a pak finišovací bez mezistupně? Měl jsem v plánu CHG kotouče zelený, oranžový a černý. Jakože bych to leštil 3 stupni, ale za použití jen 2 past.
Zas tolik vědy bych v tom nehledal, lak podle mě je jen různě tvrdý. Nic víc. Předpokládám teda, že na tvrdym laku bude po FG400 víc práce s lime primem když vynechám mezistupeň. Případně může pomoci jako mezistupeň použít středně hrubý kotouč a lime prime.
:) robil som teraz audi a4 2015 cierna klavirna :) a vies co ta svina robila na excentri hologramy... dokonca aj s finish pastou.. a makky pad... :) nieje lak ako lak.. na inom laku som bezne robil rucny wetsand... s 2000 kou.. na to som polozil.. a myslel som si ze sa poserem :) neslo to odlestit.. ani rotacka... cize :) nieje to vzdy take jednoduche ako vyzera :)
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 18

Díky!