Korekce zašlých a poškozených laků, leštící pasty.
pavelz: Ono ti to teoreticky nemělo držet dlouho na laku z důvodu, že lime prime má v sobě oleje. Potom se tu otevírá otázka, jak na lime prime drží vosky.... Ale to je jedno.

Nemyslím že by ti to hned první déšť sundal z laku, ale nebudeš mít výdrž třeba 3 měsíce ale pouze měsíc.
Odmastit IPA, a nebo lepší tak Gyeon Prep nebo Carpro Eraser.
Pak mi ale prijde zbytecny davat Lime a nasledne ho sundavat odmastovacem... Me osobne i na jinych autech drzel wetcoat uplne v pohode. Ale pred aplikaci probehla dekontaminace. A nikdy zadny problem

Odesláno z mého ALE-L21 pomocí Tapatalk
Třeba podle referencí na Dodo fóru pod Future Armour bez problémů jde dát Lime Prime, resp. po finálním doleštění s LP už nebylo neodmaštěno a v pohodě. Já jsem zatím zkoušel dávat FA jen na odmaštěný povrch ipou, neměl jsem čas něco zkoušet s LP, ale je to v plánu :smile:

Stejně tak by to mohl být zajímavý pokus na kousku panelu ten LP pod WC dát a sledovat, jestli sleze dřív ;)
oxik: já po tom netoužím...
Než jsem si přípravky objednal tak jsem všechno probral emailem s p.Jarošem (asi to bude Soray tady na foru) a sestavili jsme objednávku.
Jak mi přípravky doporučil tak jsem je objednal...
..no už jsem mu napsal jak to tedy je s tím LP a WC..
Taky se mi to jednou stalo.....na černé....a nešlo to pořádně rozleštit,ale tipuji to na to,že jsem nenechal dostatečně blbec schladnout lak,protože auto stálo na sluníčku.
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]