Gtechniq P1

Korekce zašlých a poškozených laků, leštící pasty.
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Nechci tě nijak podceňovat, ale z toho, co jsi napsal bych zvážil návštěvu někoho, kdo ti to vyleští, a pak budeš jen udržovat. Ručním leštěním z laku neubereš téměř nic a vrtačkou s nástavcem bych se bál abys nenadělal víc škody než užitku. Ovšem pokud bys nutně trval na DIY, s vrtačkou, pokud udržíš nízké otáčky do nějakých 1500 maximálně, bysm měl dosáhnout lepších výsledků. Teoreticky. Ono ve výsledku cena, za kterou bys koupil pastu, kotouče a to ostatní příslušenství, abys to udělal vrtačkou není až tak daleko ceně, za kterou ti to někdo udělá a budeš vědět, že to bude kvalitně a že se na 99,9% nic neposere ;)
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
HonzaV
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 66
Registrován: 20 kvě 2016, 20:48
Bydliště: Jemnice, okr. Třebíč

Pod to se podepíšu. Já sice jdu cestou že jsem nakoupil fůru věcí (pasty, leštičku, kotouče) a pořád mi toho spoustu chybí, ale mám ještě druhý auto na učení. P1 mám taky, a ručně jsem toho opravdu moc nesundal. S leštičkou už je to jiná, ale bez další pasty na finiš jsem se neobešel (možná je to rukama) a tak se to nabaluje. Vrtačkou jsem to zkoušel taky, ale ta ergonomie zkrátka není dobrá, na svislých plochách a kapotě ještě OK, ale střecha to je utrpení
Wirda
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 38
Registrován: 01 srp 2016, 20:00

Právě proto se raději ptám, než něco koupím. Na videích s tou P1 a jejich aplikátorem to celkem vypadá k světu a určitě by to bylo lepší, než to je. Proto mě napadlo si pomoct vrtačkou. Vím, pro vás to musí být hrozné čtení :D Ale kolem mě o nikom nevím, kdo by to přelízl za rozumný peníz. Nějaké lakovny tu jsou a chtějí 4-5 tis. To je celkem dost pro můj domácí rozpočet. Ručně a kutilsky jsem zdatný dost,to nebude problém. Ale než to dát někomu, jehož práci neznám za 5K a nebýt spokojen, to si to raději přelíznu sám ručně a když už nic, bude se to alespoň lesknout si myslím. Ještě jsem viděl pastu Farecla G3. s tou máte zkušennost?
Škoda že jste všichni tak daleko. :cray:
Sammael_RS
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 58
Registrován: 15 dub 2016, 22:13
Bydliště: Přerovsko

Kluci za tebou dojedou, neboj... :-)
Dej poptávku a uvidíš. Já si chystal všechno sám i vosk. Jenom leštění jsem nechal na profikovi. Pokud chceš vylepšit lak tak se vyprdni na experimenty a budeš spokojený.
Wirda
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 38
Registrován: 01 srp 2016, 20:00

No popřemýšlím tedy. A je tu někdo z vysočiny, jižních čech, o kom se vím, že by se to vyplatilo? Já jsem z Černovic, mezi Táborem a Pelhřimovem.
HonzaV
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 66
Registrován: 20 kvě 2016, 20:48
Bydliště: Jemnice, okr. Třebíč

Jak postupujete při leštění třeba střechy? Udělám cca 30*30 cm, kotouč si vlhčím, takže mám okolí mírně zacákaný. A teď chci leštit další úsek. Mám vše umýt, nebo přes ty cakance?
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

ja jedu pres
Uživatelský avatar
pastovic
Rádce DCČR
Příspěvky: 346
Registrován: 01 dub 2015, 17:49
Bydliště: Šternberk (Olomouc)

Tak já po vyleštění jednoho místa, místo odmastím, utřu, abych zjistil v jakém stavu to je, a tím pádem i to zacakané místo.
HonzaV
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 66
Registrován: 20 kvě 2016, 20:48
Bydliště: Jemnice, okr. Třebíč

Poraďte mi prosím čím nahradit p1, dnes jsem dělal auto a to věčný umývání teda stojí za to. Asi dávám moc vody ale když dam míň tak vysycha. Nezkoušel jste do toho někdo primichat treba srp?
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

tak to nemej :D
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Odpovědět