Menzerna leštící pasty - přehled a aplikační tabulka - Stránky 19 - Detailing Club ČR

Korekce zašlých a poškozených laků, leštící pasty.
Mám stejný dotaz,jako Kmoda.
I mě letos na jaře čeká po dvou letech trocha péče o mého Fordíka.
Mám doma FG 400 a 2500.
Lak nemá velké poškození,spíše pár hologramů a teď pár škrábanečků od synátora,který sundaval rukou sníh s auta :D

Chtěl bych to spíše tedy jen "přelítnout" FG400 + orange HEX a pak tou 2500 + mordý 3M kotouč.
Nebo poradíte jinou cestu?
Tak nějak jsem to myslel.
A ten modrý 3M na 2500 bude dobrý?
Nebo spíše raději vzít tvrdší (žlutý 3M,nebo dokonce orange HEX) ?
Dostal jsem ty kotouče od známého,a po pravdě se v 3M moc neorientuji, a nemám s nimi moc zkušeností......
Rocco píše:Mám stejný dotaz,jako Kmoda.
I mě letos na jaře čeká po dvou letech trocha péče o mého Fordíka.
Mám doma FG 400 a 2500.
Lak nemá velké poškození,spíše pár hologramů a teď pár škrábanečků od synátora,který sundaval rukou sníh s auta :D

Chtěl bych to spíše tedy jen "přelítnout" FG400 + orange HEX a pak tou 2500 + mordý 3M kotouč.
Nebo poradíte jinou cestu?
Prvně bych vzal 2500 se středním kotoučem (žlutý, ale 3M nepoužívám, tak se radši přesvědč), pokud by škrábance zůstavaly, vezmi 400 a pak druhým krokem klidně 2500 nebo jemnější pastou, jestli máš.
Od Matej
Zdravím, FG400 mi robí taký dobrý finish na laku, že sa vás chcem opýtať, či leštíte auto aj 2. krokom (PF2200/SF3500, ...). Vaše skúsenosti s touto pastou? Oplatí sa vôbec robiť 2. krok?
Zdravím, chystam sa strojne prelestit auto, mam v plane pouzit menzernu FG400 ako prvy krok ale neviem sa rozhodnut co pouzit v dalsom kroku. Rozmyslam bud o PF2500 alebo SF3500 + ake kotuce od menzerny by bolo vhodne pouzit ? Auto je strieborny Citroen a na dverach su hlavne skrabance od parkoviska a podobne.
Vzal bych 400 -> 2500, kotouče Menzerna ti neporadím, bo znám jen jejich tvrdý bílý (který je super). Ale Citroen má měkčí laky a tou 400 by to mělo hezky jít dolu, navíc stříbrná barva, na které je prd vidět :lol:.
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 28
Work from samot0506

odkaz už běhá ;)

Mercedes Benz C Class

tak ono staci jet jednou do mycky a mit tmavsi lak[…]

zase ale v zimě rychle rozmrzne[emoji23]