Korekce zašlých a poškozených laků, leštící pasty.
Dělal jsem taky s Ipou ale jak jsem prubnul Gyeon prep Ipa se válí na poličce je to jiná liga a i za ty peníze se určitě vyplatí koupit.
Teď k pastám určitě bych vzal jestli chceš teda Menzernu tak bych vzal kombo 400 a 2500. Když už to budeš mít v ruce tak se dá udělat pěkný finiš i se 400.Zaleží jaký chceš používat vosky jestli přírodní tak bych po 2500 odmastil Gyeonem dal podklad LP pre-wax a hned vosk jestli chceš používat synt.vosky tak 2500 poté odmastit Gyeon Prep a synt.vosk
Podle výrobce 2500 je střední pasta,zatímco 400 je speciální jednokroková pasta,která dělá i lepší finish než 2500. Takže po sobě určitě zbytečnost. Takže buď jen 400 a po ní nějakou finishovací,nebo když není takové poškození a není potřeba ubírat,tak jen 2500 a nějakou finishovací. Jde o to jak je člověk náročný,já se spokojím i s finishem 400 na každodenně jezdícím autě a hádám že 99% lidí také...
Máš pravdu podle výrobce je to tak ale on teprve začíná a hned s rotačkou neřeknu když už má člověk něco odleštěno.párkrát se mi stalo na černé barvě pod lampou vše ok a vytáhl jsem to slunce a z určitého úhlu to dělalo takovou mlhovinu proto jedu se 400 nejhorší místa a na zbytek střední pastu a Finish.Já teď dodělám zbytky Menzerny a přecházím jinam tedy už jsem přešel ale Menzernu chci dodělat . myslím že menzerně trošku ujel vlak ale špatný pasty nemají hlavně ta 400 je povedená
Já právě myslel, že 400 je na větší rýhy pak se to vezme tou 2500 a nakonec ještě nějakou finish třeba CarPro reflect a pak vosk. Takže je to zbytečné? Původně jsem chtěl koupit jen DJ LP+ a na to finish. No mám obavu že s tou 400 a rotačkou toho finishe nedosáhnu. Samozřejmě že nečekám že to budu mít jako profík ale potřebuju přední kapotu přeleštit. Zbytek auta bych dělal jak říká kmoďa tou 2500 nebo tou LP+ jak jsem původně chtěl. Možná by to šlo celé jen tou 2500
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
MB SL500 "žehlička"

Co dodat. Perfektní. Úžasné a[…]

Díky, žádný zázrak jse[…]