Všechny časy jsou v UTC + 2 hodiny

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 72 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
  Verze pro tisk

Re: Isopropylalkohol na okna
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: sob 30. zář 2017 22:41:55 
Registrovaný uživatel

Ipa je rozhodně jedna z věcí která nemá konkurenci účinost vs čas a práce je prostě super a v kombinaci s MEGUIAR'S Glass Cleaner Concentrate tak je tahle dvojice neporazitelná. Díky detailing clubu a klukům tady už neznám fleky na okně atd hrozně mi to ulehčilo práci.

Re: Isopropylalkohol na okna
PříspěvekNapsal: ned 08. říj 2017 13:02:57 
Registrovaný uživatel

Totić píše:
..nebo ještě třeba DJ CLEARLY MENTHOL atak. No a (co) používáte i na vnitřní stranu oken, tam hydrofobii přece moc nepotřebuju? Protože dnes se většinou zevnitř čistí spíš protisluneční folie. Neškodí jim teda IPA předpokládám..

Já teda úplně s Clearly Mentholem spokojen nejsem, na všech oknech mi dělá fleky, už používám jen na čištění v domácnosti...

Nejvíce se mi osvědčilo okna čistit technickým lihem na odstranění mastnoty která se odpařuje z plastů a poté nějakým čističem na kterém píšou, že nedělá šmouhy... teď jsem našel nějaký čistič myslím z Tesca, který by měl hodně odmašťovat, takže ho používám místo lihu, ani nenechává skvrny..

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 72 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Všechny časy jsou v UTC + 2 hodiny