Leštění a čištění oken, kapaliny do ostřikovačů.
#58996
Tak jsem dal sealant na nového Opela a... sakra... nikdy jsem neměl žádný problém, už jsem to dělal na 7 aut. Stěrače teď vržou, skáčou... Když použiju ostřikovače, s takovou tou letní směsí co smrdí jak Algifen, tak to dva cykly setře v pohodě a pak to začne znova. Gumičky jsem odmastil ipou, žádné fleky po rozleštění nic.

Už jsem zoufalej, nějaký nápad? :(
#58999
Nechci kecat, ale tuším že to je i v návodu. Vyčistit gumičky stěračů alkoholem... Dělal jsem to pokaždé a nikdy žádný problém.

Dát litr za nové sterače a zjistit že to je stejné se mi moc nechce.
#59000
Mě začali stěrače skákat až po tom, co jsem je vzal IPOu, předtím ne.

Testoval jsem právě LABOCOSMETICA AQUAVELOX a poprvé jsem stěrače nevzal IPOu a podruhé jo (a to začali skákat). Jinak Labocosmetica Aquavelox vydržela u mě tak 2 týdny, teď už moc nefunguje. Sklo jsem snad důkladně připravil: mytí, čistič na sklo, clay, lestenka na sklo, ipa, labocosmetica 2 vrstvy a bylo to dělaný v garáži (jinak auto parkuje venku)
#63756
Ahoj,
Nechapu proc, ale nedari se mi reaplikovat tento produkt, na poprve parada a zivotnost mozna pul roku, nedavno sklo umyto, vylesteno M101 od meguiars pote nekolikrat utreno IPA (cca 1:5). Aplikovano na na sklo, pak asi 5 minut pauza a rozlesteni, ktere taky nebylo nejsnazsi a tahalo to chlupy z mikrovlakna. Ale po zkousce setreni pred rozlestenim se to tvarilo krasne zaschle. Auto vic jak 24 h zavrene v garazi a hned dalsi den kdyz jsem vyjel tak sklo vubec neodvadelo vodu, spis jak by bylo flekate. ( na vsech oknech od auta )

Predevcirem jsem to zopakoval na prednim skle znovu, prelestil a tentokrat odmastil 3x 100% IPA, produkt nanesl necekal jsem uz 5 minut ale rozlestil trochu driv a vysledek uplne stejne na houby. Kapky na okne ubec neutikaji...

Nema nekdo radu co s tim? Mam to nechat dele schnout? Prislo mi, ze cim dele cekam tim hur to jde rozlestit...
Přílohy
Výstřižek.PNG
#63767
Z těch fotek poznám prdlajs, ale tipuju nedostatečně očištěné/vyleštěné sklo(pasty od megu nejsou na sklo a jsou mastné a s plniči)
Sklo se kontroluje politím čistou vodou a utřením čistou utěrkou-sklo nesmí mít vůbec žádnou hydrofobnost, teprve pak je správně připravené na aplikaci ošetření
Od S3T
#63776
v návodu máš napsáno, že na okně nesmí být vůbec nic, ideálně nikdy předtím jiným produktem dotčené sklo... zkus sehnat pastu s ceriem, třeba carpro. a rovněž máš v návodu, že se má ze skla sundavat hned, nenechat zaschnout.. takže po kouskách buffovat
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]