Dodo Juice Supernatural Glass Sealant

Leštění a čištění oken, kapaliny do ostřikovačů.
Odpovědět
Uživatelský avatar
lukascruz
Moderátor
Příspěvky: 512
Registrován: 20 úno 2012, 11:35
Bydliště: Rakovník, Praha

Přesně tak, nechat delší dobu zaschnout a pak rozleštit. Zbytek doleštit druhý den.

Odesláno z mého ALE-L21 pomocí Tapatalk
Obrázek
MatesIV
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 27
Registrován: 26 lis 2015, 11:01
Bydliště: Prostějov/Brno

Jak jsem to nanesl na cely sklo, tak jsem hned rozlešťoval a vůbec to nešlo. Bál jsem se to nechat delší dobu abych to pak vůbec nějak rozleštil. Mezi vrstvami jsem dělal pauzu cca 0,5-1 hod.
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Tak to nanes, nech 30minut a pak rozlešti.
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

A priprava byla jaka? Pokud jsem to teda tu neprehledl. Mam to uz na 4 nasich autech + par lidem jsem to daval a vzdy bez problemu, chyba musi byt zrejme v podkladu, predpokladam ze na primem slunci to nedavas. :)
MatesIV
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 27
Registrován: 26 lis 2015, 11:01
Bydliště: Prostějov/Brno

V garáži...Umyl jsem chg citrusem, pak clay a asi 2x IPA...a ted jsem měl možnost ozkoušet efekt a nic moc, takže asi vážně chyba někde. Je možný tím, že jsem to skoro hned rozlešťoval, že bych to setřel?
Já se ale opravdu bál, že když to nechám dlouho, tak už to nerozlešťím, když hned mi to šlo taky špatně. Takže se nemusím bát, nechat to třeba půl hoďky a pak to jemným mikrovláknem rozlešťit?

BTW: ten přiloženej hadřík je proč tak velkej? :D
Uživatelský avatar
pastovic
Rádce DCČR
Příspěvky: 346
Registrován: 01 dub 2015, 17:49
Bydliště: Šternberk (Olomouc)

Bože, to nemůžeš hned utřít. Však vidíš že je to jakoby mastné to okno, a tím že to vytvrdne, tak se to nemastí a rozleštíš to jedna báseň....To je jak s tuhým voskem, ten taky přece nenaneses a hned ho neutiras.
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Ono se k tem vecem taky pridava takova supr vec ktera se jmenuje navod, a tam je to napsane. :D
jirin
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 36
Registrován: 01 čer 2016, 18:48
Bydliště: Brno

Tak jsem si nechal udělat okna DJ sealantem, že mi nebudou na zimu namrzat, ale namrzá to úplně stejně, jako by tam nebylo nic. Navíc ještě píská škrabka na okna (nevím ale jestli to může být tím, mám ji novou a ještě jsem ji předtím nezkoušel), že to musí vzbudit všechny sousedy :-D Vodu to ale odvádí perfektně, kapičky odlétávají snad už při 50 km/hod, takže na léto určitě super.

Chci se zeptat - máte někdo zkušenosti s nějakým rozmrazovačem. Představuji si to tak, že okno nastříkám a maximálně do půl minuty setřu vodu stěrači.

Další otázka - kolega má nějaký budgetový rozmrazovač doslova za pár korun a stěžuje si na zamlžování oken zevnitř. Může to mít nějakou spojitost s tím sprejem? Mně se nic nezamlžuje, tak bych nerad, aby se to při používání rozmrazovače změnilo :-)

Díky!
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Ta obrana proti namrzani funguje jenom do nizkych teplot, fyziku to neprelsti. Ja to mam tedka dane 50/50 a treba v noci ve dve rano to fungovalo dobre (osetrena strana rosa, neosetrena strana zamrzla), rano ale zmrzle komplet. Mozna pocitove sla osetrena strana snadneji oskrabat ale to uz bych tak hadal.

Jinak nejlepsi rozmrazovaci sprej je vyhrivane predni okno, ale takova rada ti je ted uz asi k nicemu :D :D
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nebo hodit večer plachtu přes okno.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Odpovědět