Dodo Juice Supernatural Glass Sealant

Leštění a čištění oken, kapaliny do ostřikovačů.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Loader
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 34
Registrován: 21 led 2015, 22:46
Bydliště: Praha 6

Tak jsem dal sealant na nového Opela a... sakra... nikdy jsem neměl žádný problém, už jsem to dělal na 7 aut. Stěrače teď vržou, skáčou... Když použiju ostřikovače, s takovou tou letní směsí co smrdí jak Algifen, tak to dva cykly setře v pohodě a pak to začne znova. Gumičky jsem odmastil ipou, žádné fleky po rozleštění nic.

Už jsem zoufalej, nějaký nápad? :(
Colin
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 02 zář 2017, 13:39

Nedávat na stěrače ipu?
Uživatelský avatar
Loader
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 34
Registrován: 21 led 2015, 22:46
Bydliště: Praha 6

Nechci kecat, ale tuším že to je i v návodu. Vyčistit gumičky stěračů alkoholem... Dělal jsem to pokaždé a nikdy žádný problém.

Dát litr za nové sterače a zjistit že to je stejné se mi moc nechce.
Colin
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 02 zář 2017, 13:39

Mě začali stěrače skákat až po tom, co jsem je vzal IPOu, předtím ne.

Testoval jsem právě LABOCOSMETICA AQUAVELOX a poprvé jsem stěrače nevzal IPOu a podruhé jo (a to začali skákat). Jinak Labocosmetica Aquavelox vydržela u mě tak 2 týdny, teď už moc nefunguje. Sklo jsem snad důkladně připravil: mytí, čistič na sklo, clay, lestenka na sklo, ipa, labocosmetica 2 vrstvy a bylo to dělaný v garáži (jinak auto parkuje venku)
Uživatelský avatar
rskedar
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 112
Registrován: 29 pro 2013, 22:02
Bydliště: Havířov

Ahoj,
Nechapu proc, ale nedari se mi reaplikovat tento produkt, na poprve parada a zivotnost mozna pul roku, nedavno sklo umyto, vylesteno M101 od meguiars pote nekolikrat utreno IPA (cca 1:5). Aplikovano na na sklo, pak asi 5 minut pauza a rozlesteni, ktere taky nebylo nejsnazsi a tahalo to chlupy z mikrovlakna. Ale po zkousce setreni pred rozlestenim se to tvarilo krasne zaschle. Auto vic jak 24 h zavrene v garazi a hned dalsi den kdyz jsem vyjel tak sklo vubec neodvadelo vodu, spis jak by bylo flekate. ( na vsech oknech od auta )

Predevcirem jsem to zopakoval na prednim skle znovu, prelestil a tentokrat odmastil 3x 100% IPA, produkt nanesl necekal jsem uz 5 minut ale rozlestil trochu driv a vysledek uplne stejne na houby. Kapky na okne ubec neutikaji...

Nema nekdo radu co s tim? Mam to nechat dele schnout? Prislo mi, ze cim dele cekam tim hur to jde rozlestit...
Přílohy
Výstřižek.PNG
Uživatelský avatar
rskedar
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 112
Registrován: 29 pro 2013, 22:02
Bydliště: Havířov

Nikdo zadnou radu? Na fotce je okno s ranni rosou :cray:
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Z těch fotek poznám prdlajs, ale tipuju nedostatečně očištěné/vyleštěné sklo(pasty od megu nejsou na sklo a jsou mastné a s plniči)
Sklo se kontroluje politím čistou vodou a utřením čistou utěrkou-sklo nesmí mít vůbec žádnou hydrofobnost, teprve pak je správně připravené na aplikaci ošetření
Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
Uživatelský avatar
rskedar
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 112
Registrován: 29 pro 2013, 22:02
Bydliště: Havířov

Ok, ale aby to ani 3x utreni neredenou ipou nestahlo veskerou mastnotu? To se mi nezda... neni chyba v casu tvrdnuti?

Na te fotce jsou jen videt fleky od ranni rosy...
S3T
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 123
Registrován: 06 bře 2016, 23:59

v návodu máš napsáno, že na okně nesmí být vůbec nic, ideálně nikdy předtím jiným produktem dotčené sklo... zkus sehnat pastu s ceriem, třeba carpro. a rovněž máš v návodu, že se má ze skla sundavat hned, nenechat zaschnout.. takže po kouskách buffovat
Uživatelský avatar
rskedar
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 112
Registrován: 29 pro 2013, 22:02
Bydliště: Havířov

dekuji za tipy, vyzkousim to jeste jednou.
Odpovědět