Leštění a čištění oken, kapaliny do ostřikovačů.
Od joshiki
Tekutina odstraňující vodní spot(tečky po vodě) z celého povrchů vozů nebo tam kde je potřeba.
Po nastříkání mě zarazil divný pach-vyloženě smrad něco jako citronka s octem?
Produkt je to rozhodně velmi účinný-stačilo párkrát přejet vlhkou uěrkou středním tlakem a stopy po vodě byly pryč.
Je to lepší ROZHODNĚ lepší alternativa, než vodní spot odlešťovat leštěnkou na sklo jak mě původně napadlo vzhledem k tomu že jsem leštěnku na sklo měl ale spotless nikoli.
Přílohy
DSC_1198.JPG
Od Neozin
Myslíš že by to sundalo fakt zažraný vodní spot na oknech? Zkoušel jsem to clay, AG car glass polish, ředit vodu s octem, AG fast glass, DJ limeprime, IPA, CG glassworkz, VP glass cleaner.... Nic. Nic s tím nehlo. :(
Od Glossworks Detailing
Nechcem ti poradiť blbosť, no pri umývaní zákazníckych áut s CG Citrus Wash & Gloss, cca 2 vrchnáčiky na 15 l vody ide z okien dole skoro všetko, špina, mušky, a po vysušení sú okná zvonka vždy čistučké bez vodného spotu. Priznám sa že väčšina áut bola v dobrej kondícii, nemali zas nejak extrémne zažraté okná. Ale za pokus to stojí :thumbup:
Od Neozin
Podle mě to normálním šamponem nesundám. Když jsem na to zkoušel všelijaké prostředky a nic s tím nehlo. Je to STARÝ zažraný vodní spot. :(
Od Neozin
Ale aby s tím nehlo ani glass polish? :( Zkusím počkat na refenrece carpro spotless. Jinak na to vlítnu leštičkou, hrubým kotoučem a pastou a půjde to hned! :D
Od Rety
Filcový kotouč a glash polish nebo nějakou střední až jemnou pastu a sundáš cokoliv. Ten kotouč lze koupit za pár drobných i v železářství a různých hobby marketech

LT Detailing, klobouček,hodně slušný