Rain-x rain reppelent - protekce s extremnim odvodem vody

Leštění a čištění oken, kapaliny do ostřikovačů.
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

Rain reppelent je vyborny produkt na venkovni skla s velkym vodoodpudivym efektem. Na celnim skle pri spravne aplikaci funguje jako tekute sterace a pri vyssich rychlostech za deste neni vubec potreba zapinat sterace. Pred aplikaci je vhodne okna patricne vycistit. Napr. Clayem a autoglym glass polish.

Přílohy
rainx.jpg
rainx.jpg (21.45 KiB) Zobrazeno 18280 x
Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
petinek77
Příspěvky: 2
Registrován: 02 lis 2010, 18:53

Tak dnes odskusane. Možem potvrdit funkčnost už pri rychlosti cca 60 km/h a to ich mam nanesene asi 3 tyzdne.
Vrelo doporučujem.....
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2946
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Ja mam naneseno zatim jen par dni, ale vypada to dobre. Jsem zvedavej, jestli se bude postupem casu mazat nebo ne.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
pásovec
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 198
Registrován: 26 říj 2010, 18:59

Já bych to reaplikoval každý měsíc. Je dobré to držet vyživené :-)
Detailing Club ČR
Uživatelský avatar
Adams
Příspěvky: 5
Registrován: 27 říj 2010, 00:20

petinek77 píše:Tak dnes odskusane. Možem potvrdit funkčnost už pri rychlosti cca 60 km/h a to ich mam nanesene asi 3 tyzdne.
Vrelo doporučujem.....
Přesně tak, funguje od cca 60kmh. Pri vyssi rychlosti je vysledek lepsi.
Dulezite je ten Rain X poradne rozlestit, aby tam nezustaly cmouhy.
Uživatelský avatar
Casey
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 10
Registrován: 09 pro 2010, 08:24
Bydliště: Bratislava, SR

Mna Rain x vobec nenadchol. S tych vsetkych moznych anti rain repelentov bol najslabsi aj odvodom vody aj vydrzou ( tromfol ho aj obycajny anti rain repelent z halfords co som mal z UK za par supov :? ). Omoho viac sa mi osvedcil Nanolex urban glass sealant alebo teraz testujem aj wolfs chemicals glass guard a tiez je super. Vyzera to ze som si nasiel favoritov a ostanem pri kombinacii zadne a bocne okne wolfs chemicals a celne sklo nanolex.
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2946
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Mozna dobry namet na srovnavaci testik 8-) Kolega Tom ted zkousi rain repelent od Doda, zatim to vypada velmi zajimave, snad nam sem brzy pripise nejaky zkusenosti ;)
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

Rainx je potreba reaplikovat idealne kazdy mesic, to je ale pak efekt opravdu slusnej. Vzhledem k jeho spotrebe to nevadi. Prave testuju Sealant od DODO, tak uvidime. Uvadi se vydrz 6-12 mesicu pri spravne aplikaci, coz je neuveritelny. Dam vedet, jak test probiha, zatim nebyl poradne vyzkousen, ale podle vsecho tam porad je v plne sile :-) A ta jeho spotreba! Aplikoval jsem na dve vrstvy na predni, zadni okno a na zpetna a z te male lahvicku prakticky neubylo. To je nejaka ufo nasa technologie :mrgreen:
Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
Uživatelský avatar
Glossworks Detailing
Moderátor
Příspěvky: 571
Registrován: 25 srp 2014, 18:14
Bydliště: Ružindol (Trnava), Slovakia

Viete mi niekto povedať na koľko jednorazových aplikácií vystačí jedno 200ml balenie?
mati
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 24
Registrován: 16 bře 2016, 19:48
Bydliště: Č. Budějovice

Trochu oživím toto vlákno :smile:
Mám okna ošetřená tímto prostředkem. Když to bylo čerstvé, byl odvod vody super. Po pár deštích už to není na čelním skle úplně ideální - bylo to tedy o moc lepší. Na bočních sklech to stále funguje parádně. Dával jsem 2 vrstvy a po každé vrstvě rozleštil.
Takže si myslím, že stěrače tomu moc nepřidávají...anebo mytí (ale bylo to šamponem VP Concentrated Car Shampoo)
A teď ta otázka. Při opakované aplikaci umýt jen šamponem nebo zase důkladně IPOu (1:5)?
Máte s tím nějakou zkušenost? Díky.
Odpovědět