GTechniq G3

Leštění a čištění oken, kapaliny do ostřikovačů.
Uživatelský avatar
grapherx
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 258
Registrován: 09 úno 2012, 17:49
Bydliště: Brno - venkov

Tak nevím co dělám špatně. :( Zkoušel jsem Gtechniq nanést znovu. Udělal jsem celý postup jak jsem psal předtím + ještě vyčistění pomocí fast glass. A výsledek stále stejný. Vodu to nestírá ale jen rozmazává. Tak jsem si koupil nové stěrače a nepomohlo. Zkusil jsem to na jiném autě a opět to stejné. Nenapadá někoho něco?
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Spise bych pouzil IPU nebo neco podobneho, Fast Glass ma v sobe nejakou vlastni verzi tekutych steracu a to se podle me muze se sealantem dost "hadat".
erik131
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 17
Registrován: 14 úno 2011, 19:50

Nepoužívam clay, lebo ho zatiaľ nemám. Použitá ipa-> car glass polish-> fast glass-> a nanesenie GTechniq a žiadny problém. Dokonca voda v ostrekovačoch by mala mať malé účinky tekutých stieračov. A výdrž na okne je viac ako pol roka. Na bočných a na zadných už beží 1,5 roka bez toho aby som ho reaplikoval a to auto umývam cca 30x ročne.
notik
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 10
Registrován: 28 pro 2012, 23:08

Uplne staci pred tym umyt okno, potom ipa/eraser a naniest, popripade pouzit pred tym clay ale nie je to nutne.

Ziadne glass polish, fast glass netreba...hlavne aby bolo okno dobre odmastnene co ipa urcite zabezpeci.
Uživatelský avatar
grapherx
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 258
Registrován: 09 úno 2012, 17:49
Bydliště: Brno - venkov

Tak to vypadá, že už se podařilo konečně nanést správně G3.
Postup - umýt, AG Fast Glass, CarPro Eraser, G3
Když jsem později za jízdy zkoušel ostřiknout okna, tak to nedělalo už žádné šmouhy ani nic podobného. :D
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

No vidíš ;) Dobře, že se to povedlo.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
trog
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 138
Registrován: 25 říj 2013, 23:26
Bydliště: mezi Brnem a Vyškovem

A ten polish po nanesení hned rozleštit? Nebo taky nechat cca 15 min zavadnout? Co pak používáte na čistění oken při mytí? Běžný alkoholový čistič asi použít nemůže ne?
Uživatelský avatar
trog
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 138
Registrován: 25 říj 2013, 23:26
Bydliště: mezi Brnem a Vyškovem

Tak dneska jsem se k tomu konečně dostal. Snad se to podařilo. Jen takový malý problém. Čím nanášíte G5? Použil jsem pěnový aplikátor od Megsu a když jsem chtěl dělat druhou vrstvu, tak byl aplikátor úplně rozežranej. Dorazil jsem to houbičkou na nádobí, která nevydržela ani polovinu.
alo1
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 191
Registrován: 11 bře 2014, 12:40

kosmeticky pad.
Uživatelský avatar
Mr.Brain
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 372
Registrován: 06 kvě 2014, 00:11
Bydliště: ČB

Na tyhle věci kosmetické tampóny (prostě ty kolečka), nikdy žádný problém, spotřebu nemusíš řešit, stojí to pár korun a není na škodu je často měnit.

Co se týče aplikace G3, já to dělám tak, že po umytí clay > ipa > G3... Přímo v návodu ke G3 je možnost aplikace buď přímo na odmaštěné okno anebo na okno ošetřené leštěnkou na skla - pouze G4 a to jen z toho důvodu, aby se to spolu spojilo. A protože mám Glass Polish od AG, tak jej tady nepoužívám, clay + ipa jeví se mi jako dostatečná příprava, navíc když není problém s funkčností G3 nebo "špinavostí" okna.
Odpovědět