Ktery cistic oken vybrat?

Leštění a čištění oken, kapaliny do ostřikovačů.
martina4
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 109
Registrován: 09 črc 2018, 01:12

Co mi doporucite z mych vybranych produktech? Valetpro glass claner, Gyeon Q2M Glass, Dodo juice clearly menthol? Bude to muj prvni lepsi čistič skel. Pouzival jsem jen neco z drogerie Clin a podobne. Poznam rozdil? Diky
Uživatelský avatar
Mr.Brain
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 372
Registrován: 06 kvě 2014, 00:11
Bydliště: ČB

Mám teď Dodo a funguje dobře. Než spotřebuju koncentrát, tak to chvilku potrvá. Ještě mám dobrou zkušenost s HG čistič skla a zrcadel... Ono stejně nejvíc záleží od utěrky, kterou ta skla čistíš.

Odesláno z mého VTR-L29 pomocí Tapatalk

optimas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 202
Registrován: 22 led 2018, 15:58

martina4
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 109
Registrován: 09 črc 2018, 01:12

Jak myslis mazec? To je ale lestenka na okna, to je asi něco jineho nez čistič skel?
HonzaD
Administrátor
Příspěvky: 504
Registrován: 17 úno 2016, 21:53
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 7 poděkování

Ano, optimas poslal něco jiného. A mohu potvrdit, že největší vliv na podařenou práci má zručnost, správný postup a čisté kvalitní utěrky

Co do čističe za mě taktéž velmi dobře funguje DoDo CM, na ValetPro byly negativní reference, že dost octově smrdí a moc nečistí (psal myslím wildT, jestli se nepletu), Gyeon jsem nezkoušel :)
martina4
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 109
Registrován: 09 črc 2018, 01:12

Dekuji objednam Dodo Juice. Jake jsou idealni uterky? A radeji dvě? Jinak zrucny snad jsem :thumbup:
Uživatelský avatar
brabus
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 742
Registrován: 28 úno 2015, 17:42
Bydliště: kousek od Brna

co jsem videl tak AG Fast Glast delal podle me trosku okna jako by tam nebyly, ale je to jen muj nazor. Jinak hadra se pouziva vafle...
BSD maniac
martina4
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 109
Registrován: 09 črc 2018, 01:12

Uvazuji vafle od Dodo Juice nebo Microfiber madess. Ktery bude lepsi? Cistic beru Dodo. Co znamena veta,ze to dela okna jako by tam nebyly? Jako ze dobre cisti? :thumbup:
HonzaD
Administrátor
Příspěvky: 504
Registrován: 17 úno 2016, 21:53
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 7 poděkování

Urcite Microfiber Madness, jsou drazsi, ale maji spickova mikrovlakna :) DoDo jsou borci spíš na chemii a vosky :)
Uživatelský avatar
brabus
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 742
Registrován: 28 úno 2015, 17:42
Bydliště: kousek od Brna

zdalo se mne, ze nemaji takovy lesk. Jinak uz pouzivam jen IPA+voda 1:3 a jsem spokojen ... :smile:
BSD maniac
Odpovědět