Tekuté stěrače - velké balení, cena/výkon

Leštění a čištění oken, kapaliny do ostřikovačů.
Odpovědět
KaPi87
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 16
Registrován: 10 kvě 2015, 11:27
Bydliště: Domažlice
Kontaktovat uživatele:

Všechny zdravím a jdu si pro radu na zlato!

Potřeboval bych poradit, jaké tekuté stěrače používat? Dělám autoskla a rád bych lidem po dlouhých letech nabídl “něco navíc”. Tekuté stěrače jdou k autosklům jak zadek na hrnec, tak by na to měli zákazníci slyšet a i zajímavou přidanou hodnotu v tom vidím pro ně.

Ovšem samozřejmě je tady několik nezanedbatelných kritérií:
1. velké balení (alespoň 50 aplikací?)
2. poměr cena/výkon (jak jinak :D )
3. co nejanazší aplikace (abych u jednoho skla nenechal při leštění ruce)
4. rychlost zaschnutí/vytvrdnutí (aby co nejdříve mohlo být sklo vystaveno přírodním vlivům)
5. osobně mám často zkušenosti se “skákáním a vrzáním” stěračů, po aplikaci různých produktů i po velmi důkladné přípravě, tak pokud i u nějakého produktu je nižší šance na tenhle nešvar
6. výdrž alespoň 3 měsíce

A zároveň se zeptám. Kolik si účtujete, a nebo byste si účtovali za aplikaci? Průměr 500,- Kč za čelní sklo je adekvát? Samozřejmě to i často budu aplikovat zdarma, jako akci nebo dárek...

Díky moc za každou radu!
Uživatelský avatar
yankee31
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 127
Registrován: 08 dub 2018, 21:48

naúčtuj si tolik, kolik jsou lidi ochotný ti za to zaplatit. jaký stěrače máš použít ti neporadím, protože tahle rada stojí u mě pětikilo
optimas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 202
Registrován: 22 led 2018, 15:58

jednoduché. Ať si to vyzkouší samí nebo si udělej test ty sám a nabízej co jsi zjistil :thumbup:
memartin
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 11
Registrován: 15 kvě 2021, 11:14
Odeslaná poděkování: 1 poděkování

jo, ty stěrače dokážou být otravné, ale mně na to pomáhá na papírovém ubrousku nanešené wd40 a tím stěrače několikrát přetřít, dokud nejsou čisté. potom zbytkovou mastnostu utřít do sucha.
Odpovědět