Gtechniq G1

Leštění a čištění oken, kapaliny do ostřikovačů.
Odpovědět
velkovevodalix
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 29 led 2013, 00:23

http://www.youtube.com/watch?v=PgNVtBvAcPA
netuším, jak se vkládá video... Ale jedná se tekuté stěrače Gtechniq G1 na mém "pracovním" voze Golf VI... Oba střihy jsou udělány tak, že se auto rozjíždí z nuly resp. z malé rychlosti, aby šlo vidět, kdy začnou kapičky putovat po skle... Jinak G1 mám na okně celkem krátkou dobu, takže výdrž nemůžu posoudit. Stěrače po okně neskáčou, ale pouze za předpokladu, že je na okně aspoň pár kapek (resp. když se jen mlží, tak běžné stěrače po okně poskakují)...
Uživatelský avatar
Mr.Bean
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2679
Registrován: 11 kvě 2012, 19:59
Bydliště: Praha, Vrané nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

Kód: Vybrat vše

[youtube]PgNVtBvAcPA[/youtube]


viewtopic.php?f=28&t=218 ;)
MB w124 300TE-24 R6, BMW E12 525 R6, BMW E28 525i (na jaře 535i), BMW E23 735i R6, BMW E30 316i, Simca 1000 1,3 rok 66
Úplný blázni jsou ty lidi... Místo na koních jezděj v medvědech

Obrázek Obrázek
velkovevodalix
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 29 led 2013, 00:23

thx a lot ;-)
velkovevodalix
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 29 led 2013, 00:23



takto končí můj cca sedmi a půl měsíční test G1 od Gtechniq... Funguje nadále skvěle, ale sklo po meetingu s kamínkem od bulharského kamionu končí tento týden... Takže možná zase na jaro :-D ;-)
ještě teda dlužím info, že auto najezdilo cca 28tis km (dával jsem to na okna, když jsem měl ještě zimní pneu) a v nádržce ostřikovačů nejdřív byla destilka, pak destilka s CitrussWashClear a následně voda do ostřikovačů od Autoglymu (já ji snad nikdy neminu) :-D...
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Protoze jsem na auto cele auto naplacal WetCoat, chtel jsem pro budouci generace zaznamenanat stav na celnim a zadnim skle.

Poznamky k tomu:
- na skle cca 8 mesicu
- mechanicke sterace jsem pouzival ne na takovou rychlost jako normalne, ale i tak pouzival dost casto, potom jsem auto 5 mesicu nevidel a nevim co se s nim delo
- najezd km neznam ale odhaduju 10-12 tis
- nikdy neumyvano ani neosetreno nicim co by tomu mohlo pomoct
- na celnim skle jsem si nechal neosetreny prouzek, pokud beru jizdu se zcela vypnutyma steracema pomalou rychlosti, kdy kapky jeste neutikaji, tak v 80% pripadu povlak ZLEPSOVAL viditelnost, ale v urcitych situacich (zbylych cca 20%) bylo lepe ven videt skrz neosetreny prouzek :D
- v ostrikovacich destilka a cca od listopadu (2mes) klasicka -20 z tesca

Kdo by chtel zbytek G tak v bazaru prodavam, na dalsi sezonu vyzkousim zase gejon :D

Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

na tom čelním je krásně vidět ta vydřená plocha od stěračů a hlavně to retardovaný místo kde se zastavuje pravej stěrač... ať žijou protiběžný :dance4:
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Totić
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 44
Registrován: 02 zář 2016, 10:57
Bydliště: Brněnsko
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Pěkné.. jen docela nechápu vedle sebe výskyt produktů na okna GTECHNIQ G1+G2, G3 a G5. Může mi to někdo vysvětlit? :pardon:
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Co jsem tak rychle okoukl:

G1 by mel byt vice mechanicky odolny (= predni sklo se steraci)
G2 je rozlestovaci roztok (IPA)
G3 by mel odpuzovat od nizsi rychlosti nez G1 (= bocni skla kde tlak vzduchu neni tak velky) za cenu nizsi mechanicke odolnosti
G5 nevim, mel jsem to, slozita aplikace a nepresvedciva funkcnost/vydrz
Totić
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 44
Registrován: 02 zář 2016, 10:57
Bydliště: Brněnsko
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Jo díky. Teď jsem četl na starým fóru, že G5 je zase vylepšení od G3 tak nevím jak je to veskutečnosti.. Jestli pořád tak vylepšujou, nebo na tom čímdálvíc šetří? :mytwocents:
viz: http://detailing.cz/viewtopic.php?f=8&t=1192

Něco každopádně na zimu musím nandat.
Odpovědět