#63570
Nedá mi to sem nenapsat moje postřehy s kosmetikou Swissvax. Třeba se to někomu bude hodit. Dopředu musím napsat, že jsem doposud používal kosmetiku Sonax. Mezi adepty na kosmetiku jsem měl, ale i Gyeon.
Nějakou dobu jsem hledal kosmetiku na interiérové plasty, po kterém by plasty vypadaly jak nové a byly pěkně matné (žádný pololesk atd.). Nakonec jsem se rozhodl pro Swissvax, i když na internetu nebylo nějak moc videí nebo fotek po jeho aplikaci. Obecně můžu shrnout, že s jejich kosmetikou se opravdu dobře pracuje, ostatně toho je napsáno na internetu dost.
Zakoupil jsem tyto komponenty, abych mohl případně zjistit co má smysl kupovat od Swissvaxu a co ne:
- Swissvax aplikační houbička pěnová,
- Swissvax kartáček na čištění (myslím, že by šel v klidu použít obyčejný kartáč, ale cena nebyla dramatická),
- Swissvax Micro Absorb hadřík z mikrovlákna růžový (cena sice ne moc příjemná, ale perfektně se s ním pracuje a dokáže díky své hustotě nasát opravdu velké množství znečištění),
- Swissvax Plastic Wash čistič plastů,
- Swissvax Protecton Matt ošetření plastů.

Čistič plastů jsem aplikoval podle pokynů výrobce a po vyčištění jsem nanesl Protecton Matt. Po jeho nanesení plasty ztmavnou. Lze říct, že mají větší sytost a po nějakých 20 minutách by měly zmatnit do finálního stavu. Udělal jsem několik fotek po aplikaci a na porovnání jak plast vypadal před ošetřením. Každopádně plasty byly na pohled pěkné a čisté. O to víc mě překvapilo kolik špíny jsem následně vypral z toho hadříku.
Spotřeba na auto velikosti Alfa Romeo Mito u mě byla cca 1/5 Plastic Washe a cca 1/10 Protectona. Možná o krapánek víc, ale určitě záleží na míře znečištění.
Níže přikládám fotky. Fotka z kabiny je focena 24 hodin po aplikaci kosmetiky a fotka světle modrých dveřích je ihned po aplikaci kosmetiky. Flíčky do bíla mi na plastu dělá voda po kontaktu s předešlou kosmetikou (světle modré dveře) Na těchto nechám Swissvax pouze v této části a budu sledovat jako dlouho vydrží. Každopádně na druhé (třetí) auto vyzkouším kosmetiku Gyeon. Fotky nejsou nijak upravované a jak barevné spektrum vzal telefon resp. zrcadlovka, tak jsou. Zrcadlovka měla koukám trochu špinavou optiku, ale pokud by někdo chtěl mohu udělat lepší fotky.
IMG_8714.jpg
IMG_8715.jpg
IMG_8716.jpg
2.jpg
IMG_9910.jpg
#63572
K cenové politice Swissvaxu se nevyjadřuji a že by byl 5x lepší to si také nemyslím. Chtěl jsem ho otestovat a touto "recenzi" jsem chtěl někomu ušetřit čas v rozhodování. Každopádně na vnitřek auta mi ta cena nevadí. U venku bych, ale sáhl taky po něčem levnějším.
Každopádně dík za typ na čistič.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]