Poorboys Natural Look

Odpovědět
petr-kucera
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 31
Registrován: 26 čer 2013, 16:00

Díky ;).
BMW E39 530D
Uživatelský avatar
ka-spel
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 498
Registrován: 18 bře 2013, 22:46
Bydliště: Prostějov
Odeslaná poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Jako leskne podle použitého množství. Pokud se to přežene a dá moc, tak se leskne.:D
Jinak fakt natural look.
nemo
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 272
Registrován: 06 bře 2014, 14:30
Bydliště: Tomášikova, Bratislava

Chlapi mám Poorboy's Natural Look Dressing 473ml, je tam písané, že zároveň aj čistí, môžem ho použiť normálne ak nemám žiadne APC ako čistič a zároveň ochranu plastov, nespraví fľaky? Alebo predtým radšej použiť trochu šampónu PH neutral s teplou vodou na vyčistenie a potom ho naniesť? Dík
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Zdar každopádně apc vyčistí o hooooodně více.Naturálek čistí taky ale když si uděláš kousek s naturálem a kousek s apc a otřeš třeba s kikem tak hned zjistíš kolik ti tam natural toho nechal.Takže za mě apc + natural :thumbup:
petr-kucera
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 31
Registrován: 26 čer 2013, 16:00

Já třeba aplikuju jak kdy...(jednak podle toho, jak se mi chce :D a jednak podle "bordelu v kokpitu ;) ). Jednou za čas vyčištím APC a pak zase nějakou dobu na to plácnu jen natural look.;).
BMW E39 530D
Uživatelský avatar
Bejby
Partner DCČR
Příspěvky: 795
Registrován: 01 bře 2013, 22:31
Bydliště: Chomutov

To mi připomnělo: ,,Já aplikuju kdy se mi zachce! Třeba minulej rok se mi nechtělo vůbec" :rofl:
petr-kucera
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 31
Registrován: 26 čer 2013, 16:00

:pleasantry: ....to pointou úplně nebylo :-P . Přijde mi zbytečné dělat všechny plasty APC, když to není zabordelené tak jak je vidět kolikrát z fotek ;).
BMW E39 530D
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

jj přesně, pokud jsou jen zaprášený, tak vemu prachovku (opravdu mám jednu extra na auto, kterou vozim v Sharanu :mrgreen: ) popř. vlhký mikrovlákno pokud na to prachovka nestačí :)
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
raym0n
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 258
Registrován: 11 zář 2013, 10:20

Pisete vydrz mensi a casem ho setrete mikrovlaknem uplne - nedoporucili byste neco na interierove plasty a tesneni kolem dveri, co vydrzi?
Uživatelský avatar
Mr.Brain
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 372
Registrován: 06 kvě 2014, 00:11
Bydliště: ČB

Já používám viewtopic.php?f=22&t=11 Jen je lepší to stříknout na mikrovlákno a hned přetírat, jinak to nechává lesklý povrch. Ovšem na dveřní těsnění se to moc nehodí.
Odpovědět