ValetPro Tar & Glue Remover

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mr.Bean
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2679
Registrován: 11 kvě 2012, 19:59
Bydliště: Praha, Vrané nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

Valet na asfalt funguje parádně a ani na kolech jsem neměl problém.
Ale příště půjdu do toho SN od Doda.
MB w124 300TE-24 R6, BMW E12 525 R6, BMW E28 525i (na jaře 535i), BMW E23 735i R6, BMW E30 316i, Simca 1000 1,3 rok 66
Úplný blázni jsou ty lidi... Místo na koních jezděj v medvědech

Obrázek Obrázek
Moucha
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 143
Registrován: 12 kvě 2012, 17:49
Bydliště: Jindřichův Hradec

Jako ten Valet neni špatnej. Já bych zkusil třeba Raceglaze, ten by měl být celkem silnej.
http://www.detailingshop.cz/cisteni-lak ... pidel.html
Honz@
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 113
Registrován: 22 úno 2014, 21:29

na asfalt s tím nebyl problém, na malé tečky. Lepidlo už bylo horší, ALE záleží jaká je vrstva. na klasický samolepky to funguje parádně, na lepidlo z lišt už to bylo horší ale pustilo to taky.

rozhodně lepší valet než Tarmalade tu nebrat, k tý už budu asi jen čuchat :smile:
Uživatelský avatar
mario-fm
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 720
Registrován: 18 úno 2013, 14:53
Bydliště: Frýdek-Místek

Ja nevim co s tim vsichni delate na asfalt nic jineho nemam a kola jsem s tim vycistil perfektne :) a dokonce jsem s tim a trochou mechanicke namahy s hadrem na prstu sundal i to lepeni co drzi zavazi. Mozna tu mame ojebany asfalt na morave :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
Honz@
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 113
Registrován: 22 úno 2014, 21:29

po závaží šlo dobře to černý, co jsem dával fotky. ale s tím bílým zbytkem to nehlo
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

fotka před/po mluví za vše.
Je nutné po aklikaci oplach wap, nebo stačí kýblem s rukavicí?
Nestane se nic, když na něj zapomenu a na autě bude třeba 30minut nebo dokonce uschne? :pardon:
Přílohy
DSC_0338.JPG
Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
Uživatelský avatar
Bejby
Partner DCČR
Příspěvky: 795
Registrován: 01 bře 2013, 22:31
Bydliště: Chomutov

Já to vždycky opláchnu a pak ještě umeju rukavicí a šamponem. Kdybych to neopláchnul, tak mam plno ovečku Tardise a to nechci :) A zase jenom opláchnout nestačí, ty Tar removery dělaj mastnej film, kterej je potřeba vzít nějakym rozpouštědlem ;-)
Uživatelský avatar
grapherx
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 258
Registrován: 09 úno 2012, 17:49
Bydliště: Brno - venkov

Trošku jsem z něj měl strach po přečtení posledních stran o novém balení. Ale nezklamal a fungoval na jedničku. Veškerý Tar odstranil. A i vosk který mi vytekl ze dveří, po šplíchání dutin, krásně odstranil. :thumbup:
performance
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 10
Registrován: 17 bře 2014, 22:43
Bydliště: Prievidza

Tak to som rád že to funguje keďže mi zajtra príde 5 litrové balenie :D Pár sád kolies a 4 autá už na to čakajú.
raym0n
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 258
Registrován: 11 zář 2013, 10:20

Funguje paradne, za ten peniz uzasny!!!! Nepochybujte ;) postrikal jsem, nechal chvilku, rozetrel stetcem a vse se rozpoustelo, neco okamzite, neco chvilku trvalo, ale vse slo. Proste super, nejake doporuceni na jiny vyrobek podobne vykonosti/ceny z jine kategorie?
Odpovědět