ValetPro Achilles Prep

Odpovědět
jirka mz
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 27
Registrován: 04 kvě 2013, 19:41

je to lákavá nabídka, ale škoda že nemáte něco za rozumější ceny... :D , na to moje domácí leštění to je zbytečnej luxus.
jinak v jednom vlákně jsem narazil na nějakou leštičku z Bauhausu (byl tam obrázek a vypadala vzhledově jak nějaká od D.J.) tak jsem dnes zajel po práci do Brna ale neměli ji, akorát nějakej doprodej podle letáku ještě od vánoc http://www.akcniceny.cz/detail/lesticka-1423081/ škoda těch nejnižších otáček, kdyby měla míň tak by asi nebyla marná
Uživatelský avatar
Bejby
Partner DCČR
Příspěvky: 795
Registrován: 01 bře 2013, 22:31
Bydliště: Chomutov

Rozumný ceny maj v Tesku a na benzínkách :mytwocents:
teebee
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 25
Registrován: 04 dub 2014, 06:18
Bydliště: Slovakia - Nove Zamky

Pani mam v plane pouzit v sobotu achila ako 4 teda finalny krok, pouzijem ju na da/excenter lesticke flex so zltym kotucom od menzerny cize stredny chcem sa spytat na akych otackach achila rozlestujete a ci po lesteni je potrebne pouzit este IPU alebo moze ist hned vosk?
Dakujem
Passat 3c /2008/170ps/DSG
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

4stupnove lesteni je zbytecne. Bud dej 3 stupnove-IPA-protekce nebo 3-stupnove(posledni finisovaci stupen Achilles)-protekce.

Cistit lak IPOU po Achillesovi je kontraproduktivni, protoze je to castecne maskovaci pasta.
teebee
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 25
Registrován: 04 dub 2014, 06:18
Bydliště: Slovakia - Nove Zamky

Dakujem to som potreboval vediet
Takze vemu achila ako finish pastu? Spravne tomu rozumiem?
Passat 3c /2008/170ps/DSG
Uživatelský avatar
Mr.Brain
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 372
Registrován: 06 kvě 2014, 00:11
Bydliště: ČB

Přesně tak :) Samozřejmě ale záleží co za vosk na to přijde... (třeba pod přírodní Dodo bych to nedával, zkracuje se tím výdrž vlastního vosku).
teebee
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 25
Registrován: 04 dub 2014, 06:18
Bydliště: Slovakia - Nove Zamky

Pojde na to syntetika od valer pro
Passat 3c /2008/170ps/DSG
Uživatelský avatar
mario-fm
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 720
Registrován: 18 úno 2013, 14:53
Bydliště: Frýdek-Místek

Jj pujde, jestli myslis classic gloss tak ten je polosyntetika je tam karnauba ale i nejake synt. Prisady uz nevim ale co nekde jsem to cetl. Ve dvou vrstvach mi vydrzel celkem dlouho i pres zimu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
teebee
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 25
Registrován: 04 dub 2014, 06:18
Bydliště: Slovakia - Nove Zamky

Hej presne ten mam na mysli chcem ho uz dorazit potom by som uz chcel zakupit nejaku prirodu :)))
Passat 3c /2008/170ps/DSG
Uživatelský avatar
Mr.Brain
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 372
Registrován: 06 kvě 2014, 00:11
Bydliště: ČB

Jak si vede ten "Classic Paint Cleanser" oproti původnímu přípravku? Jestli má smysl u toho zůstávat nebo přejít na něco jinýho... :)
Odpovědět