ValetPro Achilles Prep

Odpovědět
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

O víkendu jsem si opět udělal čas na menší testík, tentokrát dalšího zajímavého produktu od ValetPro.
Nejprve něco málo teorie od výrobce:

Obrázek

Čistič laku a příprava před voskováním s obsahem abrazivních polymerů. Na rozdíl od většiny čističů, které mikroškrábance spíše zakrývají, tento výrobek jemné škrábance odstraní a hlubší vyplní. Zanechává vysoký lesk. Aplikovat se může nejen ručně, ale i pomocí leštičky nastavené na nízké otáčky.

- odstraňuje lehkou oxidaci laku
- polymerová plnidla pomáhají odstranit hlubší nerovnosti (rýhy) v laku
- zanechává vysoký lesk
- obsahuje lehká abraziva pro odstranění jemných škrábanců a rýh


A jaká je praxe? Pasta je celkem dost hustá, mnohem více než Lime Prime od Doda. Konzistence podobná jako zubní pasta :-) Již po jedné aplikaci je vidět výrazný rozdíl. Aplikováno strojně pomocí Buff Daddy a zlutého kotouče. Ručně jsem zatím nezkoušel.
Přípravek samozřejmě neodstraní všechny škrábance, po aplikaci jich tam stále dost zůstalo, viditelných pod lampou. Na to jsou ale určeny jiné pasty. Spotřeba velmi malá, vzhledem k ceně a obsahu 500ml jde tedy o produkt s velmi dobrým poměrem cena/výkon.







Co se líbilo:
+ Účinnost pasty
+ Možnost použití ručně i pomocí leštičky
+ Malá spotřeba
+ Výborný poměr cena/výkon


Co se nelíbilo:
- Někomu nemusí vyhovovat tužší konzistence pasty
- Fyzicky náročnější aplikace ručně pomocí aplikátoru


Celkové hodnocení: Velmi dobrý
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
anyana2
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 41
Registrován: 24 bře 2012, 09:01
Bydliště: Plzeň

Achillese používám už nějaký ten pátek a souhlasím, že je to výborný prostředek ;) vytváří krásný čistý, hladký povrch, sundá oxidaci a přeleští drobné víry z myčky (ne hluboké, ale efekt je luxusní) .... také mám názor, že tento obalem nenápadný výrobek s přehledem překonal lime prime :)

nevím, jak to zde chodí, můžu sem nahodit také nějaké mé zkušenosti s výrobky ? nebo této sekci vévodí jen administrátoři ?
Naposledy upravil(a) anyana2 dne 24 bře 2012, 22:22, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

Ahoj, jasně, nahoď to sem :-) Říkala jsi, že máš s Valetama hodně zkušeností :)
Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
Uživatelský avatar
anyana2
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 41
Registrován: 24 bře 2012, 09:01
Bydliště: Plzeň

také zdravím ;). tak až bude čas, tak sem něco přidám a udělám i nějaké ty fotky ... ale na to musím znásilnit nějaké cizí auto, bílá na fotky nic moc :D
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

Pro začátek stačí co je, hlavně, že budou další recenze ;)
Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

čím víc lidí dodá recenzi, tím lepší obraz si pak člověk dokáže udělat ;)

a jakt tak zjišťuju, tak ValetPRO dělá věci s velice nízkou spotřebou/ekonomickym použitím :)
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

1) Valetpro dělá velmi dobré výrobky, které (co jsem měl možnost poznat) vynikají výborným poměrem cena/výkon. Jedinný výrobek, který mne trochu zklamal, je jejich Glass Cleaner. Jinak tato značka je u nás přehlížena, což je podle mne docela škoda.

2) Recenze a zkušenosti. Čím více se zde budou uživatelé dělit o zkušenosti, tím lépe. Zakládání nových recenzí malé ale svá omezení - ne z důvodu "vlády" administrátorů, ale proto, abychom drželi určitou úroveň recenzí ;) Budu velmi rád, pokud i ostatní sepíší recenzi zajímavého výrobku a tu nám zašlou na info@detailingclub.cz. Recenze by měla obsahovat popis výrobku, reálné zkušenosti s aplikací doplněné fotografiemi a nakonec nějaký závěr s hodnocením (klady a zápory) :) Recenzi zkontrolujeme z hlediska gramatiky a po případné korektuře zveřejníme zde se jménem autora.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
pattapuf
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: 21 kvě 2012, 20:38
Bydliště: Mompracem
Odeslaná poděkování: 1 poděkování

Jako začátečník jsem si myslel, že drobnou oxidaci a mikroškrábance mi pomůže odstranit clay. :o
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

No ono kolikrát vzniká pocit, že clay to ještě zhoršil, protože vytáhne zbytky leštěnek a vyčistí to. Takže povrch ukáže v plné kráse :-)
Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
Uživatelský avatar
pattapuf
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: 21 kvě 2012, 20:38
Bydliště: Mompracem
Odeslaná poděkování: 1 poděkování

Jestli tomu správně rozumím, tak lepší bude, to zkusit nejdřív tímhle a pak až clayem.
Odpovědět