Od jirka mz
je to lákavá nabídka, ale škoda že nemáte něco za rozumější ceny... :D , na to moje domácí leštění to je zbytečnej luxus.
jinak v jednom vlákně jsem narazil na nějakou leštičku z Bauhausu (byl tam obrázek a vypadala vzhledově jak nějaká od D.J.) tak jsem dnes zajel po práci do Brna ale neměli ji, akorát nějakej doprodej podle letáku ještě od vánoc http://www.akcniceny.cz/detail/lesticka-1423081/ škoda těch nejnižších otáček, kdyby měla míň tak by asi nebyla marná
Od teebee
Pani mam v plane pouzit v sobotu achila ako 4 teda finalny krok, pouzijem ju na da/excenter lesticke flex so zltym kotucom od menzerny cize stredny chcem sa spytat na akych otackach achila rozlestujete a ci po lesteni je potrebne pouzit este IPU alebo moze ist hned vosk?
Dakujem
Od teebee
Dakujem to som potreboval vediet
Takze vemu achila ako finish pastu? Spravne tomu rozumiem?
Od Mr.Brain
Přesně tak :) Samozřejmě ale záleží co za vosk na to přijde... (třeba pod přírodní Dodo bych to nedával, zkracuje se tím výdrž vlastního vosku).
Od mario-fm
Jj pujde, jestli myslis classic gloss tak ten je polosyntetika je tam karnauba ale i nejake synt. Prisady uz nevim ale co nekde jsem to cetl. Ve dvou vrstvach mi vydrzel celkem dlouho i pres zimu.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Od teebee
Hej presne ten mam na mysli chcem ho uz dorazit potom by som uz chcel zakupit nejaku prirodu :)))
Od Mr.Brain
Jak si vede ten "Classic Paint Cleanser" oproti původnímu přípravku? Jestli má smysl u toho zůstávat nebo přejít na něco jinýho... :)
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Mercedes Benz C Class

Tak a máme léto, po jarní smr[…]