Auto Finesse Total Interior Fabric & Upholstery

Uživatelský avatar
Onionek
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 54
Registrován: 15 zář 2011, 11:40
Bydliště: Tábor

ten kartáček jsem právě objednal, tak snad Vám přijdou co nejdřív peníze, aby se to celé odeslalo a snad bych to mohl mít v pátek, co myslíte? :D..chci ho porovnat oproti Swissvaxu :)
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Tak jsem si ho objednal i s kartackem, tak urcite taky potom dam nejake fotky. Ale tesim se hlavne az ho vyzkousim na mych botach, ktere bych rad udrzel v new-looku co nejdyl. :D
petr-kucera
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 31
Registrován: 26 čer 2013, 16:00

Ještě jeden dotaz trochu mimo téma - uvažuju, jestli koupit tohle nebo Heavy Duty cleaner od ValetPro.
Může to někdo srovnat?
Docela hledám něco účinného na koberečky.
Když jsem se teď díval na to, co kolega prezentoval s tím ValetPro, tak to taky vypadá hodně dobře, takže docelá váhám...
BMW E39 530D
Uživatelský avatar
Bejby
Partner DCČR
Příspěvky: 795
Registrován: 01 bře 2013, 22:31
Bydliště: Chomutov

Srovnání nemam, ale ten ValetPro mi zatim vyčistil všechno a to celkem rychle a jednoduše :)
petr-kucera
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 31
Registrován: 26 čer 2013, 16:00

Právě jak jsem viděl tu Oktávku, tak to vypadá, že zvládne fakt všechno (což na koberečky je ideální), ale na Auto Finesse mě láká ten rozprašovač a možná jednodušší aplikace.
BMW E39 530D
Uživatelský avatar
Bejby
Partner DCČR
Příspěvky: 795
Registrován: 01 bře 2013, 22:31
Bydliště: Chomutov

Koukám že ten AutoFinesse se už nejspíš neředí,tudíž tě vyjde tak desetkrát dráž, takže i kdyby fungoval bůh ví jak dobře, sáhnul bych po Valetpru :) Na ruční čištění se ředí 1:10 (vytvoří 10 litrů roztoku) a do tepovače až 1:80 (80 litrů roztoku :mrgreen: ), tak si to spočítej ;) , já jsem si udělal 5 litrů toho silnějšího roztoku a zbytek nechám do tepovače.
petr-kucera
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 31
Registrován: 26 čer 2013, 16:00

Jo, jo, už jsem taky začal zkoumat to ředění. Tepovač nemám, takže mě zajímá jen to 1:10 ;). Ten finess se mi libil ještě z toho důvodu, že když budu mít pocit, že mám kobereček špinavý, tak jej můžu vytáhnout kdekoliv a prostě překartáčovat. Kdežto ValetPro musím ředit.
Ale jak to vidím, tak si udělám roztok ValetPro do obyčejného rozprašovače a bude vyřešeno.

Díky ;).
BMW E39 530D
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

stejně si uděláš 0,5 l roztoku a na jedno čištění ho všechen pravděpodobně nespotřebuješ, takže ti něco zbyde ;)
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Odpovědět