Ještě jeden dotaz trochu mimo téma - uvažuju, jestli koupit tohle nebo Heavy Duty cleaner od ValetPro.
Může to někdo srovnat?
Docela hledám něco účinného na koberečky.
Když jsem se teď díval na to, co kolega prezentoval s tím ValetPro, tak to taky vypadá hodně dobře, takže docelá váhám...
Koukám že ten AutoFinesse se už nejspíš neředí,tudíž tě vyjde tak desetkrát dráž, takže i kdyby fungoval bůh ví jak dobře, sáhnul bych po Valetpru :) Na ruční čištění se ředí 1:10 (vytvoří 10 litrů roztoku) a do tepovače až 1:80 (80 litrů roztoku :mrgreen: ), tak si to spočítej ;) , já jsem si udělal 5 litrů toho silnějšího roztoku a zbytek nechám do tepovače.
Jo, jo, už jsem taky začal zkoumat to ředění. Tepovač nemám, takže mě zajímá jen to 1:10 ;). Ten finess se mi libil ještě z toho důvodu, že když budu mít pocit, že mám kobereček špinavý, tak jej můžu vytáhnout kdekoliv a prostě překartáčovat. Kdežto ValetPro musím ředit.
Ale jak to vidím, tak si udělám roztok ValetPro do obyčejného rozprašovače a bude vyřešeno.

Díky ;).
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]