Test výdrže 7 přípravků na plasty a pryže

Uživatelský avatar
Rety
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1194
Registrován: 14 zář 2011, 10:46
Bydliště: Kunovice (Uherské Hradiště)
Obdržená poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Přidány další 2 fotky po 9ti dnech po aplikaci
Maty: Mě nepřijde že by smrděl. Mě ale smrdí jen IronX
Uživatelský avatar
mata..
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 389
Registrován: 15 zář 2011, 12:23
Bydliště: Praha

Nevim, mě přijde že to smrdí jak nějaká barva, aceton, nebo něco podobnýho :D
fOE
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 14
Registrován: 30 kvě 2012, 16:07

Pridam par svych postrehu k Valetpro Dionysus Trim Glitz:
1) Neuveritelne smrdi. Chapu ze je to chemie a jde spis o vysledky nez formu ale i tak, trochu min chemickej zapach by tomu slusel.
2) Jde o velice hustej gel s opravdu mizivou spotrebou. Cekal jsem dost ale realita je jeste lepsi. Baleni skutecne vydrzi na hooooodne dlouho.
3) Vysledek je perfektni a poplatny priprave. Plasty jsem mel od nekolika ruznych vosku a ruzne stare takze dukladni priprava je zaklad. Ja pouzil DJ Lime Prime Lite a dolu jsem dostal vse. Po naneseni Trim glitze jsou plasty krasne cerne, leskle, ale ne neprirozene.
4) Prace samotna s pripravkem je v pohode. Husty gel se dobre roztahuje a nemel jsem problemy ani na tesnenich a jinych pryzich ALE doporucuju si dat pozor na okna (z toho to jde priserne dolu) a taky na lak... nanasel jsem malou houbickou ale i tak clovek obcas pretahne a zbytecna prace navic. Priste budu preciznejsi 8-) Vydrz zatim komentovat nemuzu, ale co muzu je ze na plast na zadnim narazniku jsem dal pripravku asi lehounce vic a ikdyz jsem ho pak setrel mikrovlaknem tak zrejme ne dost a stacilo par km a plast byl celej od prachu. Stacilo jen znovu setrit a od te doby vse OK. K tomu se ale vaze dalsi postreh, tentokrat s mikrovlaknem. Budte si jisti ze mikrovlakno nepousti chlup. DJ fantastic fur delala pri nasledne aplikaci DJ Red Mist tropical neplechu kdyz jsem sni zasel az k plastum (jak pisu nahore slo o to ze plast jeste nebyl uplne suchej, trim glitz uplne vstrebanej).
Posledni vec je nedobrej pocit kdyz jsem mel Trim Glitz dele na kuzi, takze krom oken doporucuju zamezit kontaktu i s kuzi :)
Mat2
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 49
Registrován: 07 lis 2011, 17:20
Bydliště: Valtice

Chystám se pořídit něco nového na venkovní plasty. A nejsem schopen vybrat nějakého favorita. Dle recenzí co jsem četl, mě žádný vyloženě nepřesvědčil. Máte někdo zkušenost s Raceglaze Colour Enhance Trim Dressing, Auto Finesse Revive Trim Dressing nebo ValetPro Talos Protectant. Plasty mám, řekl bych v celkem normálním stavu. Takže nemusí být vyloženě renovátor a nemuselo by se to lesknout jak .... . Ještě mě zaujal Meguiars PlastX - Clear Plastic Cleaner & Polish , že to čistí i ošetřuje v jednom. Používáte někdo?
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

Zkus ty plasty vyfotit + rok výroby. Každej plast se chová trochu jinak a taky mu sedne jinej přípravek. Pěknej efekt dělá ten race. Ani s jedním z nich bys neměl šáhnout vedle. Ten polish je hlavně na zbrousení průhledných plexi na světlech.
Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Idealni by bylo kdyby sis to mohl ozkouset na konkretnim plastu, protoze ja mam treba Raceglaze Rubber Dresing, a do nekterych plastu se to uplne krasne vcucne, a po nekterych to sjede a neudela to temer nic, takze to chce vyzkouset.
Mat2
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 49
Registrován: 07 lis 2011, 17:20
Bydliště: Valtice

Plasty jsou rok výroby 2010. A jsou to spíš tvrzené plasty spoileru pátých dveří, střešních lišt a kolem stěračů. Auto je Ford Focus.
Tommyk
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 331
Registrován: 22 zář 2014, 10:56
Bydliště: Louny, Brno

Taky plánuju něco pořídit na venkovní plasty a zaujal mě ValetPro Classic Protectant. Jaké s ním máte zkušenosti?
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Tommyk: Ten VP protectant spíše pouze do interiéru. Na exteriér mám dobré zkušenosti s Raceglaze Colour Enhance Trim Dressing. Poté co tu myslím Laconi testoval tak Chemical Guys New Look Trim Gel je na exteriér ideální. A nebo podle toho co jsem viděl u Soray na jeho Smartu tak Dodo Juice Supernatural Glaze není vůbec špatný.
Uživatelský avatar
Mr.Bean
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2679
Registrován: 11 kvě 2012, 19:59
Bydliště: Praha, Vrané nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

Hele classic protectant je celkem fajn věc. Oproti natural looku se hoodně rychle nanáší. Je dobrej na rychlou údržbu interiéru, na plasty v motoru třeba a nebo krátkodobě exteriérový plasty. O výdrži nemůžu nic říct ale
MB w124 300TE-24 R6, BMW E12 525 R6, BMW E28 525i (na jaře 535i), BMW E23 735i R6, BMW E30 316i, Simca 1000 1,3 rok 66
Úplný blázni jsou ty lidi... Místo na koních jezděj v medvědech

Obrázek Obrázek
Odpovědět