Dodo Juice Supernatural Leather Cleaner & Sealant

Odpovědět
bigtwin_jirka
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 103
Registrován: 01 bře 2015, 12:18

KaPi87 píše:Ředění se tady řešilo, tuším většinou 1:1, ale nikdo moc se k tomu už nevyjádřil, jestli se nějak extra účinnost snížila... Na ten kartáček nanést čisťič bude asi nejlepší řešení, jen si myslím, že spotřeba pak trochu naroste - přeci jen přímo na kůži se bude čistič i lépe nanášet než pomocí kartáčku. Hlavně, že bude jistota čištění bez poškození kůže. Jen se zkusím zeptat. Nějaký nápad jak na kůži odstranit fleky? Sloní tuk ani sealant nějak nezabraly.
Ředit by se mělo, já jsem pozoroval dostatečnej účinek při 1:1 a o něco slabší, ale stále dobrej při 2:1. Fleky podle mě odstranit nepůjdou, páč jde o nezvratnej proces narušení barevnýho povrchu. Se spotřebou bych si starosti nedělal, je malá, když se použije rozprašovač co rozprašuje.
juro111
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 33
Registrován: 25 srp 2015, 22:54
Bydliště: Slovensko, Trnava

Ahojte chlapi, hľadám niečo na kožený interiér a tieto výrobky ma dosť zaujali podľa toho čo tu píšete. Mal by som ale zopár otázok. Odpovede som tu na to nenašiel, tak dúfam, že som ich neprehliadol.
1. Dajú sa tieto výrobky použiť aj na umelú kožu? Nebude to problém, že sa tam ten sealant nevpije tak ako do kože? Mám totiž v aute kombináciu kože a umelej kože a nie som si istý, ktorá je ktorá, tak aby som niečo nepokazil.
2. Auto mám niečo vyše pol roka, je treba aj takto novú kožu čistiť a "voskovať"? Nemá na sebe niečo od výroby?
3. A posledná otázka trošku asi blbá, ale fakt neviem. Spomínalo sa tu, že z farbenej kože to občas zmylo farbu. Ktorá koža je farbená? Ja mám čiernu.
Ďakujem za odpovede.
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

1. ano, neni s tim problem, i kdyz jsem teda vydrz sealantu nikdy vlastne ani nezkoumal, tata ma v aute syntetickou kuzi a prijde mi ze od prvniho osetreni uz se nezanasi tak rychle
2. po pul roce je to tak akorat na prvni cisteni imo, i kdyz zalezi od najezdu. jestli se kuze nejak "sealantuje" z vyroby nevim
3. barvena pri oprave, tzn. kdyz je vydrene misto, tak se zabarvi a ten cistic to umi sundat (ty barvu), cili u nove kuze se bat nemusis, ovsem vzdycky je vhodne udelat spot test na mene viditelnem miste
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

nařeď si čistič 1:1 nebo 1:2, to by mělo stačit, za půl roku by to nemělo být moc špinavý ;)
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Sammael_RS
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 58
Registrován: 15 dub 2016, 22:13
Bydliště: Přerovsko

Dobrý večer ve spolek.
Pořídil jsem si dvojkou Octavii RS. Podle sedaček jde vidět, že se o kůži nikdo moc nestaral. Je popraskaná, lesklá a hladká. Nicméně jsem se chtěl zeptat, jestli se dá použít cleaner, sloní tuk a sealant i na na tu odvětrávanou alcantaru co tam je. Ta je totiž na místě řidiče pěkně tmavá - hlavně na sedáku.
Děkuji za odpovědi.
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Na alcantaru určitě ne, na to je jiný čistič i impregnace, např. od Colourlocku http://www.detailingshop.cz/osetreni-alcantary/
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Sammael_RS
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 58
Registrován: 15 dub 2016, 22:13
Bydliště: Přerovsko

Bezva, díky. Nikde jsem se nedočetl, jestli to jde nebo ne. V každém případě jde těmi přípravkami ošetřit i textil co je ve zbytku sedaček, což je bezva. Nicméně tři různé povrchy, to bude teda drbačka :nea:
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Vítej ve světě detailingu :mrgreen:
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
nemo
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 272
Registrován: 06 bře 2014, 14:30
Bydliště: Tomášikova, Bratislava

Ja som si to na pasate tiez uzival, celkom pekna dzubacka ked som to robil prvykrat :-)

Odoslané z Lenovo X2-CU pomocou Tapatalku
Famik
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 16 dub 2015, 18:58

Musim si přidat také se zpětnou vazbou na dodo. Před nedávnem jsem kupoval passata r. 2007, bylo to po těžkém kurakovi, a sedačky podle prodejce byly definovány jako capucinove... Protože jsem se v první radě chtel postarat o zakourený pach, koupil jsem prostředek od chemical, ale nemělo to vubec efekt. Dlouho jsem zvažoval koupi dj. Nakonec jsem zjistil ze to byl nejlepsi kup co jsem mohl udelat.... Sedačky teda nejsou capucinove, ale ta světle bezová mu sluší daleko vic. Produkt me hodne překvapil, jen Škoda, ze sem nenafotil. Za sebe muzu jen doporučit, protože s tím co si tento prostředek poradil, mu jiný nesahaji ani po kotníky.
Odpovědět