Dodo Juice Supernatural Leather Cleaner & Sealant

Odpovědět
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Já letos zkoušel sealant v interiéru na plastech a fungoval parádně. Určitě to stojí za vyzkoušení.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
oxik
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1209
Registrován: 14 bře 2014, 13:08
Bydliště: České Budějovice

dá se sealant použít i na boty z broušený kůže?
http://www.display-folie.cz - ochrana pro všechny displeje a monitory
maxipes
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 174
Registrován: 12 kvě 2014, 21:42
Bydliště: Praha

V navode pisu, ze sa nema pouzivat na semis a lakovanu kozu, takze asi nie. :-( Preco nepouzijes "klasicky" impregnacny sprej na topanky?
Uživatelský avatar
oxik
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1209
Registrován: 14 bře 2014, 13:08
Bydliště: České Budějovice

Včera jsem máti koupil k narozeninám docela drahý boty a prodavačka mi nutila nějakej jejich přípravek asi za pětikilo, standardně odpovídám nechci díky, protože s většinou povrchů si poradím, takže dávat za 100ml takový peníze nechcu. :D
http://www.display-folie.cz - ochrana pro všechny displeje a monitory
Unterwassermann
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 08 pro 2015, 19:35
Bydliště: Brno - Žabovřesky

Včera som objednal, ale bez impregnácie od Doda keďže som si oblúbil AG Leather Care Balm pre zamatový povrch kože a pre mňa nárdhernú vôňu ktorá vydrží veľmi dlho. ;)

Má s touto kombináciou niekto skúsenosti? Zaujímalo by ma či je lepšie impregnovať Taky tak Dodom alebo proste tým čo má človek v oblube.
Doteraz som používal postup: lanza mydlo - AG Leather Cleaner - AG Leather Balm. S AG cleanerom som nebol až tak spokojný čo sa čistenia kože týka, preto som zapojil do hry lanzu a až vtedy bol efekt podla mojich predstáv a cleaner som už len použil ako medzistupeň medzi čisteni a impregnáciou kvôli tomu že lanza neskutočne vysušuje kožu. Potom nasledovala impregnácia 2x s odstupom cca 24h.
Lanzu by som rád pre časovú náročnosť vynechal a teda len vyčistil Dodom a naimpregnoval 1-2x AGčkom :smile:
sechs Zylinder an jedem Tag
KaPi87
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 16
Registrován: 10 kvě 2015, 11:27
Bydliště: Domažlice
Kontaktovat uživatele:

Ahoj všem! Nedávno jsem si pořídil set na ošetření kůže, takže jsem chtěl dnes na pár let staté kožené sedačce doma vyzkoušet čistící účinek DJ SN Leather Cleaner. Čistič nastříkal, kartáčkem Colourlock jemně roztíral plochu asi 30x30cm, v tu chvíli jsem si všiml, že na tmavě hnědé se na určitých místech objevují "rezavé" flíčky. Poradil by někdo, kde jsem udělal chybu? Viz. foto, snad to bude vidět...
Přílohy
image.jpg
image.jpg (82.14 KiB) Zobrazeno 12108 x
image.jpg
image.jpg (100.71 KiB) Zobrazeno 12108 x
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Strikal jsi ten cistic primo na to? Pokud jo, tak on nez ho zacnes roztirat stihne "extra vycistit" mista kde dopadne na kuzi, a pak to udela takovyhle "efekt".
KaPi87
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 16
Registrován: 10 kvě 2015, 11:27
Bydliště: Domažlice
Kontaktovat uživatele:

Jojo, střilkal jsem přímo na kůži... Následně jsem hned roztíral (tam byla prodleva mezi nastříkáním a kartáčováním max 10 vteřin), ale když nad tím přemýšlím, tak ty flíčky jsou přesně na místě, kam jsem mířil rozprašovačem, takže asi bude problém opravdu v tom, že jak to chvíli působilo, tak to udělalo tohle. Takže případně nanášet jak, abych se vyhnul flekům do budoucna? Nebo naředit?
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Na kartacek a az s nim pak na kuzi :) Nebo i ten Leather Cleaner se da klidne naredit, tak jak je je to opravdu hodne silny cistic, na beznou udrzbu myslim snese 1:2-1:3, nekde myslim ze i v tomto tematu se to resilo, z hlavny to presne nevim. :)
KaPi87
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 16
Registrován: 10 kvě 2015, 11:27
Bydliště: Domažlice
Kontaktovat uživatele:

Ředění se tady řešilo, tuším většinou 1:1, ale nikdo moc se k tomu už nevyjádřil, jestli se nějak extra účinnost snížila... Na ten kartáček nanést čisťič bude asi nejlepší řešení, jen si myslím, že spotřeba pak trochu naroste - přeci jen přímo na kůži se bude čistič i lépe nanášet než pomocí kartáčku. Hlavně, že bude jistota čištění bez poškození kůže. Jen se zkusím zeptat. Nějaký nápad jak na kůži odstranit fleky? Sloní tuk ani sealant nějak nezabraly.
Odpovědět