Dodo Juice Supernatural Leather Cleaner & Sealant

Odpovědět
Uživatelský avatar
oxik
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1209
Registrován: 14 bře 2014, 13:08
Bydliště: České Budějovice

Tak tak.. Vyčistit, nechat den vyschnout, pak dát sealant..slona bych nedával, ještě mi na žádné kůži neudělal žádné zlepšení..
Naposledy upravil(a) oxik dne 04 lis 2016, 15:50, celkem upraveno 1 x.
http://www.display-folie.cz - ochrana pro všechny displeje a monitory
jak.cz
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 03 lis 2016, 17:13

pánové děkuji za tip. Při cestě někde udělám.
spitfire
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 49
Registrován: 24 dub 2016, 10:08

Tak jsem zkoušel Leather cleaner, funkce super - dávám fotku na sedačkách před a po.

Zklamal mě sealant svým smradem, doslova ten produkt smrdí. Jako jedna z mála věcí od DJ a zejména věci z řady Supernatural většinou voní hezky, nebo nejsou vůbec cítit.
Přílohy
před
před
po
po
vejfuk
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 02 kvě 2016, 21:53

Smrdí, ale hned to zmizí.
HonzaD
Administrátor
Příspěvky: 504
Registrován: 17 úno 2016, 21:53
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 7 poděkování

žádný extra smrad necítím :search: po zaschnutí už vůbec ne :smile:
spitfire
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 49
Registrován: 24 dub 2016, 10:08

Jo to jo, hned to zmizí. Spíše při aplikaci smrdí ten sealant.
Gaucovnik
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 15
Registrován: 01 pro 2016, 20:24

Tak sa podelim aj so svojimi experiences, cleaner je naj v riedeni 1:1, inak je naozaj prilis silny, doporucujem vyskusat, osobitne pri starsej neosetrovanej a necistenej kozi, sealant je awesome, prefekty, uzasny a naj, vzdy v dvoch troch vrstvach, dolezita je pravidelnost, koza vyzaduje kazde 3-4 mesiace sa trosku postarat, tolko moja skusenost, DJ leather combo je pre mna naj, su tu aj ine veci inych vyrobcov, ale mne maximalne vyhovuje DJ, je efektivny, rychly, s dlhou zivotnostou v ramci toho, ze hovorime o kozi, a hlavne, vysledkom je prirodzeny matny nelepivy povrch, a berte to prosim iba ako moj nazor a skusenost :smile:
Faithie
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 21 dub 2017, 07:22

Dnes jsem poprve vyzkousela Cleaner a Sealant.. Nejdriv na sedlo od motorky.. Musim rict ze jsem se zdesila kolik spiny jsem z toho stahla.. Prikladam fotku.. Dole pred a nahore po :smile:
Přílohy
170423015347.jpg
jaujcik
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 12
Registrován: 26 čer 2017, 11:06
Bydliště: Praha

Dobry den,
hladal som info ako sa co najlepsie postarat o sedadla v cabriu a nasiel som tento pripravok. No k zaveru som sa docital ze je nebezpecie ak boly farbene alebo su prilis zostarnute ze sa mozu objavit fleky.
Mam tu par fotiek http://s1079.photobucket.com/user/Jaujc ... t=3&page=1
Historiu udrzby nepoznam. Rad by som pouzil tento pripravok ale bojim sa flekov resp horsieho stavu osuchanych casti po vycisteni.

Odporucite mi ho alebo radsej nieco ineho?
Urcite by som ho riedil 1:2 s vodou. A potom asi farbenie?? To este musim tuna dostudovat.
Fiat Barchetta 98*
HonzaD
Administrátor
Příspěvky: 504
Registrován: 17 úno 2016, 21:53
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 7 poděkování

po naředění to zkus na málo viditelném místě, ale na 99% by to mělo být v pohodě. Na poškozená místa je třeba být jemný a moc netlačit.
Odpovědět