Valetpro Classic Gloss Protection - minirecenze

Odpovědět
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2946
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Autor: mario-fm

Valetpro Classic Gloss Protection je máslově hladký karnaubský vosk s polymerovou směsí určený k ochraně laku po dobu až 3 měsíců. Aplikuje se pěnovým aplikátorem a rozleští se mikrovláknovou utěrkou. Dodává se v 250ml balení.

Obrázek

Vosk jsem si koupil sice na použití na pracovní auto a auto od přítelkyně, ale nakonec jsem ho ze zvědavosti prubnul i na svém.
Vosk je v plechovém(hliníkovém) balení, které jako všechny produkty Valetu nenadchne nějakým extra designem, nýbrž je kladen důraz hlavně na obsah a funkčnost produktů. Každopádně balení je praktické dobře uzavíratelné a hlavně se při případném pádu nerozbije. Vůni vosku nečekejte jako u produktů dodo, ale spíše chemickou :).
Auto klasicky připraveno, mytí levným šamponem na odstranění vosku, dekontaminace TarX, IronX, clay, a příprava Dodo Lime Prime. Vosk je měkký a má řidší konzistenci, takže než jsem přišel jak na to tak byla spotřeba poněkud vyšší, ale to je jen v rukách :). Velice snadno se nanáší. Rozleštění jsem dle doporučení na DW dělal po cca 5-8 minutách, ale klidně lze nechat i o trochu déle. Přišel mi na firmu zákazník tak na jednom díle zůstal okolo 40minut a i tak šel rozleštit bez větší námahy.
Vosk mne opravdu překvapil, nečekal jsem, že za cenu 559,- to bude nějaká hitovka. Ale dodal autu vysoký lesk. Odvod vody je také dobrý. Výdrž zatím hodnotit nemohu, ale určitě poreferuju časem. Na auto jsem dal 2 vrstvy tak uvidíme co snesou.



Co se líbilo:
+ Cena
+ Jednoduchost aplikace a rozleštění
+ Balení


Co se nelíbilo:
- Vyšší spotřeba
- Měkčí konzistence
- "Vůně"


Celkové hodnocení: Dobrý
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Poleta
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 11
Registrován: 10 dub 2013, 20:02

Ahoj
Přidávám svou zkušenost.
Vosk jsem koupil a aplikoval na konci července, před dovolenou. Aplikaci jsem provedl ve dvou vrstvách.
Auto prošlo velkým prachem, dešti a dalšími nepříznivými vlivy prostředí. Parkování mám v garáži. Dnes už odvod vody není tak dobrý a trochu lesku se také vytratilo. Tudíž bych řekl výdrž +-2 měsíce.
Za sebe můžu říci, že vosk splnil to co jsem od něj očekával. Cena pěkná, výdrž předpokládaná, práce s voskem velmi jednoduchá.
Přidávám fotku střechy po prvním dešti ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
mario-fm
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 720
Registrován: 18 úno 2013, 14:53
Bydliště: Frýdek-Místek

Vosk porad drzi a ma i pekny odvod vody. Dnes jsem umyval tak jsem ho vyzivil red mistem a je to zase jako novy :)
Puvodne jsem chtel udelat zatezovy test co vydrzi pres zimu ale v tomhle peknem pocasi to moc zabrat nedostava, kazdopadne za ty penize pecka!
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

Bohuzel vosk byl ukoncen. V nabidce vyrobce zustava tekuty vosk a novy marvelous beading (testuje bin) :)
Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Trash bin?
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

Mr.bear :D
Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
Uživatelský avatar
Mr.Bean
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2679
Registrován: 11 kvě 2012, 19:59
Bydliště: Praha, Vrané nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

:D v 1 vrstve na Medvedovi od pulky srpna a zatim drzi :)
MB w124 300TE-24 R6, BMW E12 525 R6, BMW E28 525i (na jaře 535i), BMW E23 735i R6, BMW E30 316i, Simca 1000 1,3 rok 66
Úplný blázni jsou ty lidi... Místo na koních jezděj v medvědech

Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

takže to byla jen taková limitovaná edice, hurá nakupovat, další už nebudou :D
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
Mr.Bean
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2679
Registrován: 11 kvě 2012, 19:59
Bydliště: Praha, Vrané nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

No dneska sem poslal poslední, takže nestíháš :D
MB w124 300TE-24 R6, BMW E12 525 R6, BMW E28 525i (na jaře 535i), BMW E23 735i R6, BMW E30 316i, Simca 1000 1,3 rok 66
Úplný blázni jsou ty lidi... Místo na koních jezděj v medvědech

Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

sakra :!:
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Odpovědět