Sety na kůži - Zanyder, Dodo Juice, Colourlock, Valetpro

Uživatelský avatar
mario-fm
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 720
Registrován: 18 úno 2013, 14:53
Bydliště: Frýdek-Místek

Tak ja bych kluky ze zaujatosti neobvinoval, testy delaji zodpovedne. Proto se i vyhli hodnoceni.

Samozrejme podle fotek nejde stopro posoudit kvalitu výrobku ale urcitou vypovídací schopnost to má.

Pokud mas vyrobky pohromade a jejich test se ti nelibi, neni nic lepsiho nez to zopakovat a prezentovat vysledky, my ostatni budeme jedine radi. :?:
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

velkovevodalix píše:
Mr.Bean píše:Asi, že jako vždy je NEJ Dodo :)

Tradiční hodnocení se dá pochopit na dva způsoby :D
Přesně tak ;-)
Musím říct, že vám nerozumím. Když se podívám zpět do recenzí tak jsem testoval pouze Fantastic Plastic, který ode mne obdržel pouze průměrné hodnocení a Satsumu Rock, která také nedosáhla na výborné hodnocení. Mellow Yellow testoval Mr. Bean, včetně hodnocení, které také nebylo nejvyšší. Takže vůbec nechápu výrok, že je "jako vždy NEJ Dodo".
Recenze tu děláme hlavně z důvodu, abychom vám ukázali, jak se který přípravek chová a jaké klady nebo zápory má. Bohužel mám silný pocit, že ať uděláme cokoli, určitá skupina lidí nás bude stále podezřívat ze zaujatosti.
Co se týče testu přípravků na kůži, nemám nejmenší důvod něco "manipulovat" a i jsem to Matějovi říkal. Jestli ale bylo očekáváno, že set Zanyder vychválím do nebes (a já bych chtěl věřit, že to tak nebylo), tak to prostě udělat nemůžu, protože tam nedostatky jsou. Ne velké, ale jsou a jsou popsány v testu. Nikde jsem ale nepsal, že je to set špatný nebo že by v testu propadl.

Nemám problém domluvit se na dalším testování, např. v rámci nějakého srazu, pokud někdo máte auto se špinavou kůží.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
Mr.Bean
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2679
Registrován: 11 kvě 2012, 19:59
Bydliště: Praha, Vrané nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

Znova říkám, že jsem to nepsal tak, že byste byli zaujatý. Jen jsem se snažil vysvětlit, jak to velkovévoda podle mě myslí.

Myslel jsem to, že se tak nějak obecně říká, že Dodo je nej. Nejde tady o recenze. Je fakt, že Doda tu moc není. Nebylo to obvinění, že ste testovali zaujatě. ;)

Vlastně jsem se sem vůbec neměl cpát, když o kůži můžu maximálně snít :mrgreen:
MB w124 300TE-24 R6, BMW E12 525 R6, BMW E28 525i (na jaře 535i), BMW E23 735i R6, BMW E30 316i, Simca 1000 1,3 rok 66
Úplný blázni jsou ty lidi... Místo na koních jezděj v medvědech

Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
paveld
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 138
Registrován: 28 pro 2012, 23:26

Dokázal by někdo odpovědět, jak moc je ten Dodo šetrný ke kůži? Myslim s ohledem na to, aby po dlouhodobějším používání kůže netvrdla, nepraskala nebo jinak netrpěla. Nerad bych ho zbytečně podezíral, ale na to jak čistí alespoň podle testu dobře, tak bych měl trochu strach, jestli není třeba příliš agresivní.
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

tak zůstaň u swissu :-) ten používám několik let a akorát sem ho dodělal, tak přejdu asi na to dodo. Ta silnost mě taky překvapila, ale je to řada Supernatural. Dáme každopádně dotaz na výrobce :-)
Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
Uživatelský avatar
paveld
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 138
Registrován: 28 pro 2012, 23:26

Dík, jsem zvědavej co odpoví. U swissu bych i zůstal mít ho... mám od nich pouze Leather milk, ale čistič ne. Krom toho Dodo mají sympatičtější ceny... :-)
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

set dodo mě mile překvapil...nějakou dobu koukám po věcech na kůži
Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
Uživatelský avatar
mario-fm
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 720
Registrován: 18 úno 2013, 14:53
Bydliště: Frýdek-Místek

Na dodo foru jsem cetl ze je setrny.
A dokonce tam v jedne diskuzi odkazuji na tenhle Vas test kluci :)
Uživatelský avatar
Mr.Bean
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2679
Registrován: 11 kvě 2012, 19:59
Bydliště: Praha, Vrané nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

Jojo, něco jsem i sdílel na DS facebook. Jestli někdo sledujete :)
MB w124 300TE-24 R6, BMW E12 525 R6, BMW E28 525i (na jaře 535i), BMW E23 735i R6, BMW E30 316i, Simca 1000 1,3 rok 66
Úplný blázni jsou ty lidi... Místo na koních jezděj v medvědech

Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Všiml jsem si, že už to vyletělo do světa :)
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Odpovědět