Sety na kůži - Zanyder, Dodo Juice, Colourlock, Valetpro

Uživatelský avatar
Mr.Bean
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2679
Registrován: 11 kvě 2012, 19:59
Bydliště: Praha, Vrané nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

Asi, že jako vždy je NEJ Dodo :)

Tradiční hodnocení se dá pochopit na dva způsoby :D
MB w124 300TE-24 R6, BMW E12 525 R6, BMW E28 525i (na jaře 535i), BMW E23 735i R6, BMW E30 316i, Simca 1000 1,3 rok 66
Úplný blázni jsou ty lidi... Místo na koních jezděj v medvědech

Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2946
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Tradičním hodnocením jsem měl na mysli obvyklé sepsání "+" a "-" ;)

Trochu jsem čekal, kdy se kdo ozve, že vyhrálo zase Dodo. Proto jsem se zdržel klasického hodnocení, někomu matný povrch nemusí vyhovovat a má třeba raději lesklejší. Nicméně čistič funguje opravdu dobře a myslím, že je to vidět i na fotkách.
Jinak nemám problém o čemkoliv napsat, že to funguje a naopak, že to nefunguje. Dodo má také produkty, který jsem úplně nepochopil (např. tarmaládu, 100ml basics vosk...). Ale většina jejich věcí funguje velmi dobře.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
Mr.Bean
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2679
Registrován: 11 kvě 2012, 19:59
Bydliště: Praha, Vrané nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

Jo, já vím, žes myslel plusy a mínusy. Proto jsem napsal, že se to dá pochopit na dva způsoby. :)
Já to nemyslel jako rejpnutí, já to jen vysvětlil :D
MB w124 300TE-24 R6, BMW E12 525 R6, BMW E28 525i (na jaře 535i), BMW E23 735i R6, BMW E30 316i, Simca 1000 1,3 rok 66
Úplný blázni jsou ty lidi... Místo na koních jezděj v medvědech

Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
LimoMan
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 61
Registrován: 01 črc 2013, 15:28
Bydliště: Praha

Zajimavy test. Jakmile zdelam colourlock set zkusim taky dodo. ;)
Škoda Octavia liftback 1,9 tdi 66kw 2002 barva šedá stone
RS look, RS brzdy, Jom, 18ky BBS RC 336, vstřiky, jednotka, chip, kožený interiér, hudba, folie, diody

CLEAN Freaks
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

soray píše:Sedadlo má Tom už delší dobu v kanclu, takže to byl ideální objekt pro test...
jj neni nad to mít v kanclu sesli z passata :D

kůži nemám, takže zatím je mi tenhle test celkem k ničemu, ale kdyby jednou jo, tak vim po čem koukat :mrgreen:
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Ted me napadlo (s ohledem na tema psi chc...), ze mame na zahrade od kocek komplet zachcanou a spinavou kozenou sedacku. To by byl aspon test, co? :D
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

Pro mě je nejvíc překvapení asi to, že Žanyder čistič skoro nefungoval na té perforované části (přitom hladký bok čistil mnohem líp), tam je rozdíl opravdu propastnej. Je vidět ještě lesklost na pravé straně.

Obrázek
Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
velkovevodalix
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 29 led 2013, 00:23

Mr.Bean píše:Asi, že jako vždy je NEJ Dodo :)

Tradiční hodnocení se dá pochopit na dva způsoby :D
Přesně tak ;-)
detroitrock
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 12
Registrován: 26 led 2012, 21:03

Myslim ze najlepsie je ked sa ktomu vyjadri niekto kto nepredava dane znacky :)

Mam spravenych par aut, tak isto vsetky testovane znacky mam vyskusane samozrejme niekolko krat. A pre ludi dost vela je asi najprijemnejsia vona od zanideru. Na cistenie colorlouck jednoznacne ale zanider a to cistenie ktore je na foto je nedostatocne. A netreba snim vobec robit nejak extra dlho. Nikoho sa nezastavam len skusenost na niekolkych autach je lepise ako test na jednej sedani peace Dodo juice je kvalitny ale zaradil by som ho tak na 3 miesto.

Apropo ta lacna kefka je super na cistenie miest kde je tazsi pristup :)

Peace
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2946
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Člověče ať to louskám jak chci, nějak jsem nepochopil, co jsi vlastně chtěl říci.
Pochopil jsem z textu pouze 2 věci:
První, že Tobě nebo Tvým zákazníkům Zanyder voní, pak jsem trochu na pochybách, jestli jsme netestovali jiný Zanyder. Ve své podstatě nějak extra nevoněl žádný z testovaných přípravků, jenže Zanyder čistič se navíc vymykal čpavkovým zápachem. Mléko je OK, tam se vůně nevymyká ostatním testovaným, ale např. do vůně Gliptonu to má ještě hodně daleko (stejně jako ostatní testované přípravky).
Druhá věc, píšeš, že bys dal Dodo až na 3. místo a mě zajímají důvody, které jsi nenapsal :-) Zda si ho vyzkoušel a pokud ano, co se Ti nelíbilo a co by se dalo zlepšit.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Odpovědět