Uživatelský avatar
Od soray
#8304
Zima se blíží, tak někomu možná přijde vhod dnešní test sealantu na kola od Raceglaze. Test probíhal od jara, abychom mohli zhodnotit i výdrž.
Výrobce slibuje jednoduchou aplikaci a výdrž cca 3 měsíce. Produkt se dodává v 250ml a 500ml balení s rozprašovačem.

Obrázek

Aplikace je opravdu velmi jednoduchá. Právě tato jednoduchost aplikace byla jedním z důvodů, proč jsem se rozhodl pro tento Sealant. Kola u Smarta mají asi milión paprsků (viz zde viewtopic.php?f=15&t=759&start=10) a aplikovat klasický vosk by bylo docela náročné. Sealant tedy stačí pouze rovnoměrně nastříkat na povrch a nechat cca 2 minuty zavadnout. Rozprašovač dělá velmi jemnou mlhu, takže to jde snadno.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Po zavadnutí povrch vyleštíme do vysokého lesku suchým a čistým mikrovláknem. Výsledný povrch má pěkný mokrý lesk a je velmi hladký.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Sealant jsem aplikoval ve 2 vrstvách a po 6 měsících fungoval stále velmi dobře.

Co se líbilo:
+ Velmi snadné použití
+ Příjemná vůně
+ Výborná funkčnost, kola stačilo umývat vodou s běžným šamponem
+ Dlouhá výdrž


Co se nelíbilo:
- Těsně před spotřebováním láhve odešel rozprašovač, možná vada kusu
- Pouze průměrná spotřeba


Celkové hodnocení: Velmi dobrý
#8341
Ten rozprašovač od Raceglaze bude asi problematický. Teď jsem koupil Raceglaze Clearmist Detailer, v podstatě v tom stejném provedení, a zlobí od první aplikace. Protéká kolem toho tlačítka, nebo jak to napsat. Hlavně to vadí při protřepávání, kdy kapky detaileru lítají všude kolem.
#56124
Panove, chtel bych se zeptat - da se pripravek trosku vrstvit? Ja prave koupil novou sadu alu, tak nez na ne pujdou gumy a nez pujdou s letnima realne na auto, tak dostaly zatim dve davky, feel na omak je neskutecne sklenenej, jsem z toho unesen.
Jinak kolem tlacitka aplikatoru of RG mi to pri prostrepavani i vlastni aplikaci prokapava, pri aplikaci bych to jeste tak nejak pochopil, ale pri protrepavani to jako WTF?
Kazdopadne nevim, jestli je to aplikatorem, nebo vlastni konzistenci pripravku, ale RG dela krasnou, rovnoumernou a velmi jemnou mlhu, za to hodne chvalim.
#56151
Asi uz to mas koupeny, ale kdyby nahodou ne, tak na funglovky kola bych dneska doporucil spis Q2 Rim. Mel jsem jenom jednu vrstvu (aplikovano v prosinci, kola nasazena v breznu a sundana v rijnu; najezd 7305 km, brzdy i desticky stock Skoda) a po sezone jsem je do stavu "jako pred nasazenim" dostal tak za 25 minut vsechny ctyri (pro porovnani, to je doba kdy jsem normalne hotovy mozna tak s Blue Gelem). :thumbup:
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]