Uživatelský avatar
Od p.dawe
#16005
Zdravím,

chci se optat, uvádíte že lze použít "pro všechny druhy kol, lakované, leštěné atd." počítají se do toho i matné laky?...díky :smile:
Od alo1
#19584
ja jsem mel na kolech FK, Poorboy's a pak C5 od Gtechniq a nej byla samozrejme C5, ale PB se drzelo taky skoro celou sezonu (najedu na letnich penu neco kolem 30tkm).
Uživatelský avatar
Od Tom
#19637
bejby, jdi do PB :-) budeš milovat tu barvu :imgay: a vůni :-P :lol:
Od Dadan
#20159
Jestli do toho můžu kecat i já tak jsem taky za PB. Mám na celoleštěných kolech dvě vrstvy a drží vpodstatě celou letní sezonu. Krásně voní (I třeba po dvou měsících, když jsem byl s autem na okruhu a kola se víc zahřála). Oproti AF mi víc voní (což je individuální) ale hlavně jsem ho bral kvůli ceně vs. množství.
Od S3T
#61758
Zdravím,
tak začínám mít za sebou první "detailingovou" zkušenost... dnes jsem umyl kola vodou s jarem :mrgreen: a ošmudlal versem, pak jsem se snažil na ně napatlat mint rims.. dělal jsem to pěnovým piškotem, snažil sem se dávat malou vrstvu ( na fotce to nevypadá ), zkrátka takovou že byla vidět i jinak než pod určitým úhlem a rozleštit sem se snažit nejprve mikrovláknem se středním chlupem, to skoro nešlo, doslova jsem to drhnul, takže nevím jestli nějaká vrstva zůstala? :D na další kolo jsem vzal dnes novou z kiku s krátkým chlupem a už to bylo o poznání lepší. Zasychání je asi fakt rychlé, než sem dojel celé kolo, byl vosk celkem tuhý, nevím jestli prstem mám udělat šmouhu, nebo se má vosk úplně ztratit(to se mi nepovedlo) či má vrstva zůstat? zítra udělám aspoň ještě jednu :dance4:

ps: vypadá to, že na gumy to bude fungovat taky dobře.. lehce sem prstem přetřel kousek, smazal hadrem a guma je krásně suše lesklá a tmavá :thumbup:
FullSizeRender 6.jpg
IMG_4799.JPG
IMG_4800.JPG
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]