#8324
Dodo Juice Supernatural Acrylic Spritz je na vodní bázi založený spray sealant. Akrylové sealanty dávají nevyšší výkon a ani SN Acrylic Spritz není výjimkou. Díky základu na vodní bázi neškodí čerstvě naneseným vosků. I jedna vrstva dodává hluboký lesk až po dobu několika měsíců (3-4). Můžete ho použít na karoserii, kola a dokonce i plasty. Nastříkejte na povrch a rozleštěte mikrovláknovou utěrkou.
Obrázek

Tolik tedy údaje výrobce. Já se rozhodl DJ Akrylic vyzkoušet na Meganovi, protože zima už pomalu klepe na dveře a já nějak nestíhám provést klasické voskování. Toto je tedy taková rychlá alternativa ke klasické přípravě na zimu.
Sealant je dodáván v 250ml láhvi s rozprašovačem. Jde o Supernatural řadu, takže vůně víceméně žádná. Práce se sealantem je velmi příjemná a jednoduchá, jako u všech Dodo detailerů stačí trochu stříknout na lak, utěrkou roztáhnout po ploše a vyleštit do lesku.
Výsledný povrch je velmi hladký zrcadlově lesklý. Sealant jsem aplikoval ve 2 vrstvách několik hodin po sobě.Výsledek je perfektní, sealant vodu pěkně odvádí jak z laku tak i z plastů. Pokud se potvrdí i slibovaná výdrž, nemám zatím co vytknout.

Aktualizace 14.2.2014

Téměř 3 měsíce od aplikace tu máme první zhodnocení výdrže. Stav je takový, že není poznat nějaká zásadní změna od aplikace. Během této doby myto DJ Born To Be Mild cca 1x za týden až 14 dní.
Co se líbilo:
+ Vysoký lesk
+ Snadná aplikace
+ Malá spotřeba
+ Univerzálnost, přípravek je možné použít i na plasty a další povrchy
+ Neutrální vůně
+ Výdrž


Co se nelíbilo:
- Zatím nic

Celkové hodnocení: Výborný
#8444
Opět abych se něco přiučil, takže tento sealant použiju, pokud opravdu nemám čas voskovat a detailer jako je např. DJ RED MIST použiju, když mám navoskováno a chci to jen přiživit? Možná se jen blbě ptám, ale zdá se mi, že se tady trošku kryje pole působností tak proto.

Ještě píšeš, že si aplikoval druhou vrstvu po několia hodinách, nechal si tedy auto stát v garáži a jenom si to přišel třeba po třech hodinách přelíznout nebo si to aplikoval po opětovném umytí nějakým šamponem (třeba DJ SOUR POWER) s voskem aby byl odstraněn prach, který se mohl po těch několika hodinách na karoserii usadit, a vyhnout se tak případným odřeninám na laku.

Díky za odpověď
Naposledy upravil(a) speedy dne 25 lis 2013, 07:07, celkem upraveno 1 x.
#8466
Trochu se použití překrývá, to je pravda. Red Mist nebo Carnauba Glaze jsou detailery určený spíš na vyživení vosků. Acrylic Spritz může sloužit dobře i jako primární ochrana laku.

První vrstvu jsem dával večer a druhou pak další den dopoledne. Před druhou vrstvou stačí lehce opláchnout, ideálně šamponem bez vosků. Já použil Born To Be Mild.
#8469
Acrylic je na vodní bázi a neovlivňuje vosky pod ním, u red mistu se nedoporučuje aplikovat na čerstvý vosk. Acrylic a Carnauba glaze jsou v tomhle v pohodě.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]