Raceglaze Colour Enhance Rubber Dressing

Odpovědět
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2944
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Autor: Mr.Bean



Renovátor plastů, vyživovač pneu a pryží s velmi dlouhou výdrží. Extrémě hustý gel zaručí výdrž až 12 měsíců. Navrací vyšisovaným plastům původní vzhled. Objem 250ml.

Lahvička s přípravkem se může zdát na první pohled malá, ale spotřeba tohoto přípravku je naprosto minimální. Takže čtvrt litru vydrží opravdu dlouho.

Enhance mám na všech plastech na Pandě už cca 2 měsíce a pořád funguje jako za mlada. Až budu mít umyto, vyfotím.
Pro recenzi jsem vyhrabal příčníky, rozebral, vyčistil a ošetřil.

Přípravek je velmi hustý. Když otočím láhev vzhůru nohama, tak se ani nehne. O to složitější je protřepání před použitím, ale to ničemu nevadí. Nejlépe se hodí na tvrdé plasty, na gumách (např. těsnění okolo oken) není efekt ztmavnutí příliš viditelný a výdrž taky není nejlepší. To jsem ale moc nesledoval.

Hustota gelu


Levý neošetřený, pravý napůl


Pravý vlevo přeleštěný, vpravo nově nanesený






Guma - pravá část ošetřená


Komplet - pravá část ošetřená a lehce přeleštěná


Závěr:
S přípravkem se pracuje dobře, nijak nesmrdí ani nevoní. I přes hustotu se snadno roztírá. Je dobré ho po nanesení ihned nestírat, lepší je nechat ho "zaschnout" a až pak přeleštit, jinak ho většinu utřete do hadru.
Zatím ho mám ve flašce hodně, ale až budu mít na dně, tak bude hodně složité ho z flašky dostat. Bude nutné flašku rozpitvat. Chtělo by to nějakou pumpičku nebo aspoň víčko s odklapovacím uzávěrem pro jednodušší nanášení na hadřík.. Jestli výdrž dosáhne deklarovaných 12 měsíců to zatím nevím, ale zatím má velmi dobře našlápnuto. :)

Co se líbilo:
+ Možnost "štelování" výsledného lesku
+ Snadné použití
+ Mikro spotřeba
+ Cena/výkon


Co se nelíbilo:
- Slabší efekt na pryžích
- Láhev - Po spotřebování zůstane strašně moc přípravku po stěnách láhve. Díky hustotě ani nesteče po stěnách.


Celkové hodnocení: Velmi dobrý
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

enhance je u mě opravdu král na plasty ;)
Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Pridavam odkaz na svoje zkusenosti s timto odkazem: viewtopic.php?f=22&t=699&hilit=+raceglaze

K vydrzi... pozoruju tyden (ty zmineny tesneni okolo oken), 2-6 tydnu (ruzne venkovni plasty, nicmene hydrofobni efekt vetsinou vydrzi podstatne dyl jak zcernujici efekt) az nekolik mesicu (nektere interierove plasty - napr. na radiu to drzi uz snad pul roku :D )

Tot asi vse :)
Odpovědět