Dodo Juice Supernatural Gloss Trim Sealant

Odpovědět
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2946
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Dodo Juice Supernatural Gloss Trim Sealant používám již nějaký měsíc, dnes bych chtěl shrnout poznatky a zároveň vás alespoň trochu přesvědčit, že za cca 700,-Kč/50ml není tak drahé, jak se na první pohled může zdát. Kit je zabalený v průhledné plastové krabičce a obsahuje mikroplyšovou utěrku a lahvičku se sealantem.

Obrázek

Aplikace není úplně jednoduchá, což platí hlavně pro Gloss variantu. Přípravek je třeba nanášet přiloženou utěrkou, která poté nebude použitelná na nic jiného (použitá místa ztvrdnou). Je velmi důležité nanášet velmi tenkou vrstvu, při silnější hrozí tvorba fleků s různým leskem a je to zbytečné plýtvání produktu. Velmi doporučuji vyvarovat se potřísnění jiných povrchů, než na kterých sealant opravdu chceme mít.
Tolik tedy negativa, která pokud překonáme, čekají nás jen klady, pozitiva a sociální jistoty :mrgreen:
Dnes jsem poprvé vyzkoušel aplikaci malým štětečkem a dojmy mám výborné. Kdo někdy alespoň trochu modelařil, může oprášit své znalosti a sealantem natřít ošetřovaný díl stejně, jako kdysi modely barvou :-) Je to mnohem jednodušší jak doporučená aplikace přiloženou utěrkou, sealant se perfektně roztírá, na štetci nezasychá tak rychle jako na utěrce a nedělají se fleky. Spotřeba je stejně jako při aplikaci utěrkou naprosto mizivá a 50ml lahvička bude běžným uživatelům sloužit několik let, protože výdrž přípravku na ošetřených dílech je minimálně rok.
Nyní tedy k praktické části. Sealant jsem aplikoval na zadní mřížku Smarta, která byla vyčištěna Dodo Total Wipe Outem. Povrch je pak vhodné dočistit a odmastit izopropylalkoholem. S výsledkem jsem naprosto spokojen, viz. přiložené fotografie.

Po vyčištění APCčkem


Aplikace sealantu


50/50


Hotový díl





Před a po



Jedná se o velmi užitečného pomocníka, který během sezóny ušetří mnoho času a práce s opakovaným ošetřováním plastů běžnějšími produkty. Vyrábí se i v saténové verzi pro přirozený vzhled. Spotřeba je opravdu mizivá a 50ml balení budete mít vzhledem k výdrži opravdu dlouho. Výborný produkt pro ty, kdo se nechce s neustálým ošetřováním plastů zdržovat.
Bodík strháváme za trochu nepříjemný chemický zápach a zbytečně náročnou doporučenou aplikaci přiloženou utěrkou.

Co se líbilo:
+ Výdrž, ušetří spoustu práce s ošetřováním plastů
+ Mizivá spotřeba
+ Výsledný vzhled ošetřeného dílu
+ Cena/výkon


Co se nelíbilo:
- Náročnější aplikace přiloženou utěrkou
- Chemický zápach.


Celkové hodnocení: Velmi dobrý
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Odpovědět