CarPro HydrO2

Odpovědět
dobsa
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 25 črc 2016, 09:39

... no jenže LITE stojí 650,- za litr ... kdežto naředěním bez LITE na jeden litr se dostanu na cenu 833,- a bez rozprašovače což je o více než 20% dražší - proto se snažím dopátrat rozdílu mezi těmito produkty :-)
misosk1
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 18 led 2017, 10:04

pekny den prajem.dalo by sa to nanasat aj bez vody napr pomocou utierky alebo to je mozne iba tou vapkou?
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

neznám podstatu Hydra jak ulpívá na laku, ale pokud chceš nanášetutěrkou, tak to postrádá veškerý smysl a výhody Hydra a je jednodušší pořídit třeba Reload...
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
JuraRacing
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 53
Registrován: 30 led 2015, 06:56
Bydliště: Slovakia

Caute, vcera som isiel vyskusat prvykrat CarPro Hydro 2 Lite a neviem ci som zle postupoval ale po aplikacii na tmavom laku (cierny) mi ostali miestami take mastne akokeby flaky, podobne ako ked nerozlestite uplne vosk. Nanasal som ho tak ako je pisane, cize na mokry lak nastriekal a potom silnym prudom vody aktivoval jeho vlastnost. Po suseni auta som si vsimol taky povlak akokeby tak som to este sa snazil rozlestit mikrovlaknom a detailerom a hlavne na kapote to bolo najviac vidiet, potom som to skusal rozlestit s pouzitim destilovanej vody co dost pomohlo ale stale ako keby na porvchu na niektorych miestach ostali take "mastne flaky" Inak auto je krasne leskle sklovity povrch na dotyk neskutocne hladky. Skusal som este potom na suchy lak na jednom diely (dverach) aplikovat hydro2 ze ho rozlestim ho ako detailer ale to neslo absolutne rozlestit a ostavalo to ako nanesene maslo mastne...

Ma niekto podobnu skusenost ?
Odpovědět