CarPro HydrO2

Odpovědět
zacatecnik
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 86
Registrován: 31 bře 2014, 00:36

Já osobně používám Hydro už někdy od ledna a musím říct, že veliká spokojenost. 100ml flaštička mi vydrží na cca 3-4 voskování.... Není třeba nastříkat to na jednotlivé panely auta všechno... Rychlými pohyby wapkou se to velice rychle roztahá :D :thumbup: Výdrž jsou tři měsíce i při aplikaci na ,,prasáka" (tzn. bez clayování) akorát s tim, že po dvou měsících je vidět slabší práce Hydra v oblasti spodku dveří v blízkosti prahů prahů. Na střeše mi Hydro vydrželo cca 4 měsíce s docela slušným odvodem vody... Auto je samozřejmě garážované, takže střecha není vystavena pravidelným návštěvám kyselého deště :D
optoteam
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 110
Registrován: 09 kvě 2015, 15:43

super, díky za odpoved okolo nanaseni Hydra po umyti na "prase", je složité Hydru pak sundat nebo jen stačí, neprodlužovat efekt tzn. nenastrikat znova a rekneme za pul roku se pripravek z laku vytrati?
zacatecnik
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 86
Registrován: 31 bře 2014, 00:36

Hydro jsem se snažil zrovna nedávno sundavat a právě v oblasti spodní části dveří, předního nárazníků a zadku auta, kde je vosk namáhán špínou úplně nejvíce se mi to tak na 85% podařilo pomocí jednoho vapkování na benzínce s jejich šamponem a pozdějším umytím auta Jarem... Na střeše, kapotě a oknech jsem s tím absolutně nehnul... takže jedině tomu tedy dát ten půlrok ;) osobně mě hodně zajímá jak Hydro sundat, protože v případě nějakého odření se obávám, že si lakýrník jednu hodí a nebo odevzdá nekvalitní práci, protože se Hydra nezbaví :(
Uživatelský avatar
Kmoda
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 596
Registrován: 23 bře 2012, 18:54
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Mě by docela zajímalo,na jakém principu to funguje,nevím tedy jak HydrO2,ale WetCoat když na něj sáhnu tak vůbec není mastný...
zacatecnik
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 86
Registrován: 31 bře 2014, 00:36

S Gyeonem nemá vůbec žádné zkušenosti zatím :( ale Hydro na laku vytváří docela hladký a ,,mastný" povrch :thumbup: :D
Uživatelský avatar
Kmoda
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 596
Registrován: 23 bře 2012, 18:54
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Jinak když pročítám fórum,každý píše že voskuje klasickými vosky,a koukám že to budou jen bláboly,dost lidí používá Hydr02 a teď když se naskladnily věci od Gyeonu,tak WetCoat byl první pryč :D
Uživatelský avatar
stooktan
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 25
Registrován: 02 pro 2013, 15:07
Bydliště: Jih

ono je taky zbytečný úsilí dávat na auto vosk když s tim pak majitel vesele vjede do kartáčů :dash: tohle je aspoň rychlý :)
zacatecnik
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 86
Registrován: 31 bře 2014, 00:36

Tak já abych pravdu řekl, tak Hydro používám z důvodu, že mám vcelku měkký lak a chci co nejvíce minimalizovat kontakt s ním (i když si myslím, že jsou to až přehnané obavy) :D :D Jinak zevnitř dveře a prahy mám Finish Karem ;) jinak si myslím, že místní ,,fajnšmekři" si prostě rádi dopřejí to finále celé práce s tím nanesením vosku :D :D
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

zacatecnik: Určitě to jsou přehnané obavy. Lak auta není máslo nebo vosk ze svíčky. Musí něco vydržet.
optoteam
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 110
Registrován: 09 kvě 2015, 15:43

jde mi jen o to abych si nepridelal nejake statosti, kdybych už nechěl další vrstu Hydra a při dalším umytí už ji nestříkal na auto tak pokud stačí neobnovovat, tak jednoduše budu auto umývat a za 4-5-6... mesíců a bude auto bez ochrany...
Odpovědět