Co byste měli vědět, než se zaregistrujete a začnete používat fórum.
Uživatelský avatar
Od soray
#9460
Informace ke členství pro rok 2017

V sekci pro členy DCČR bude tradičně založena diskuze, jaké produkty byste chtěli mít v hlasování o složení balíčku. V průběhu března zařadíme do ankety nejčastěji zmiňované produkty a budete moci hlasovat o složení balíčku.

1. Výše členského příspěvku pro rok 2017 je 650,- Kč (kolegové ze Slovenska 750,- Kč kvůli vyšší ceně dopravy).
2. Číslo účtu pro zaplacení příspěvku je 2800104376/2010. Do poznámky pro příjemce je nutno uvést svůj nick na tomto fóru.
3. Konečný termín pro zaplacení je 31.3.2017. Po přijetí platby bude platící člen přesunut do skupiny Člen DCČR. Uživatelé, kteří zaplatí do tohoto termínu obdrží jarní i podzimní testovací balíček. Pro další období do uzávěrky podzimního balíčku je výše členského příspěvku 400,- Kč. Jarní balíček vzorků již nebude možné získat, v ceně je zahrnut jen podzimní balíček. Po uzávěrce podzimního balíčku již nebude možné stát se členem DCČR pro rok 2017.
4. Během března proběhne anketa, ve které bude možné ovlivnit složení jarního balíčku testovacích vzorků produktů. Uzávěrka ankety bude na začátku dubna.
5. Během září proběhne anketa, ve které bude možné ovlivnit složení podzimního balíčku testovacích vzorků produktů. Uzávěrka ankety bude na začátku října.
6. Platící členy, pokud tak již neučinili v minulosti, prosím o včasné zaslaní doručovací adresy+telefonu na mail info@detailingclub.cz a do předmětu uveďte svůj nick. Bez těchto informací není možné zaslat testovací balíček!
7. Stávající členství zaniká 28.2.2017. Pokud do tohoto termínu nebude zaplacen členský příspěvek, bude uživatel odebrán ze skupiny členů DCČR.

S případnými nejasnostmi a problémy se obraťte na info@detailingclub.cz, budeme se snažit je řešit co nejdříve.


Něco z historie o členství DCČR

V souvislosti s avizovanou změnou bych Vás rád poprosil o součinnost formou ankety a tím vám dal i možnost ovlivnit dění zde na DC. Po dlouhých úvahách jsme pro vás připravili možnost placeného členství DCČR. Některé z vás určitě jako první napadne, že z vás chceme tahat prachy ;) Rovnou se tedy pokusím objasnit, co pro vás placené členství bude znamenat a hlavně jaké výhody bychom platícím členům chtěli za jejich peníze nabídnout:

1. Přístup k informacím, které jinde na DC nebudou k dispozici.
2. Přednostní přístup k informacím, které jinde budou k dispozici později (např. časově omezené slevové akce).
3. Různé propagační materiály a brožury, zvažujeme např. samolepky DCČR s vlastní přezdívkou člena.
4. To nejdůležitější, co bylo nakousnuto zde viewtopic.php?f=2&t=1004. 2x do roka bychom vám zaslali balíček se vzorky různých produktů. Navíc, podobu každého balíčku budete moci ovlivnit formou hlasování (např. výběr 5 produktů z 10) nějaký čas před sestavením a odesláním balíčku. Balíček by pak byl stejný pro všechny a obsahoval by 5 vítězných produktů z ankety. Hodnoty obou balíčků bychom chtěli nastavit tak, aby měly větší hodnotu než zaplacený členský příspěvek.
5. Každému platícímu členu DCČR bude přidělena tato hodnost a zvýraznění na fóru.
6. Stálá sleva 5% na http://www.detailingshop.cz :)

Další důležitá věc nakonec. V anketě výše můžete hlasovat, jaká orientační výše členského příspěvku by vám vyhovovala. Nižší členský příspěvek bude dostupnější pro více lidí, vyšší příspěvek = bohatší balíčky ;) Dejme si na hlasování termín do 7.2.2014, poté to vyhodnotíme. Změna hlasu (pokud např. změníte názor během doby hlasování) je povolena. Jakékoliv připomínky můžete psát sem.


Hlasování ukončeno s tímto výsledkem:

1. Maximálně 200,- Kč/rok 2% [ 1 ]
2. 200 - 400,- Kč/rok 35% [ 15 ]
3. 400 - 600,- Kč/rok 56% [ 24 ]
4. 600 - 1000,- Kč/rok 7% [ 3 ]
#9471
Je to zajímavá myšlenka, ale myslím, že toto fórum stojí a padá na informacích, které tady zveřejňujete. Tím, že by jste začli zobrazovat informace jen 'platícím členům' si podřežete větev pod sebou. Toť můj názor. (tipuji, že by jste zakázali přístup třeba do sekce testy a recenze). Já osobně jsem nějdřív přečetl celé fórum a pak si navybíral co bych chtěl.

Jinak jak jsem již napsal vzorečky jsou dobrý nápad a za to bych si zaplatil.
Pokud bych měl platit, abych dostal informaci jestli je lepší čistič na kůži ten nebo ten tak bych se na to vyprdnul a buď si našel jiné fórum, nebo bych s detailingem ani nezačal a myl auto třeba jarem..... ;) Mluvím z pohledu nově příchozího člena.

Na druhou stranu když mi jako členovi pošlete ke svým výrobkům i český návod na použití byl bych radši. Mimochodem to by mělo být myslím ze zákona povinné.

Uvítal bych klidně pokud by jste k těm balíčkům třeba přibalili pěkně vytištěný test k daným výrobkům, aby si to mohl každý porovnat. Něco jak máte tady na fóru, ikdyž možná by to byly zbytečné náklady navíc.
Uživatelský avatar
Od soray
#9472
Špatně jsi to pochopil. Toto určitě nebude tak, že by se omezilo stávající množství informací a už vůbec ne recenze - jelikož na ně odkazujeme i zákazníky, kteří si o těch věcech chtějí něco přečíst.
Primárně jde o zaplacení nákladů za balíčky, ostatní body budou pro platící členy navíc. Pro neplatící uživatele se vůbec nic nezmění. Přijde mi to jako férová nabídka.
Co se týče CZ návodů, není povinnost je přibalovat a posílat, stačí když jsou k dispozici na shopu. My je postupně překládáme a dáváme na web, práce je to ale popravdě dost zdlouhavá a bohužel to zabere dost času.
Tisknout testy do balíčků nemáme v plánu a osobně to považuji za zbytečné, když si to členové mohou přečíst zde. Akorát by to byly zbytečné náklady navíc. Pokud ale budou vyžadovány pěkné obaly a vytištěné texty nebo naopak levnější obaly a více produktů v balíčku - můžeme na se zde na toto téma pobavit. Mě přijde pro vás lepší druhá možnost, ale klidně se přizpůsobíme.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 51
MB SL500 "žehlička"

Co dodat. Perfektní. Úžasné a[…]

Díky, žádný zázrak jse[…]