Placené členství DCČR

Co byste měli vědět, než se zaregistrujete a začnete používat fórum.
Odpovědět
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Informace ke členství pro rok 2018


1. Výše členského příspěvku pro rok 2018 je 650,- Kč (kolegové ze Slovenska 750,- Kč kvůli vyšší ceně dopravy).
2. Číslo účtu pro zaplacení příspěvku je 2800104376/2010. Do poznámky pro příjemce je nutno uvést svůj nick na tomto fóru.
3. Konečný termín pro zaplacení je 30.4.2018. Po přijetí platby bude platící člen přesunut do skupiny Člen DCČR. Uživatelé, kteří zaplatí do tohoto termínu obdrží jarní i podzimní testovací balíček. Pro další období do uzávěrky podzimního balíčku je výše členského příspěvku 400,- Kč. Jarní balíček vzorků již nebude možné získat, v ceně je zahrnut jen podzimní balíček. Po uzávěrce podzimního balíčku již nebude možné stát se členem DCČR pro rok 2018.
4. Na začátku května proběhne anketa, ve které bude možné ovlivnit složení jarního balíčku testovacích vzorků produktů. Uzávěrka ankety bude v polovině května.
5. Během září proběhne anketa, ve které bude možné ovlivnit složení podzimního balíčku testovacích vzorků produktů. Uzávěrka ankety bude na začátku října.
6. Platící členy, pokud tak již neučinili v minulosti, prosím o včasné zaslaní doručovací adresy+telefonu na mail info@detailingclub.cz a do předmětu uveďte svůj nick. Bez těchto informací není možné zaslat testovací balíček!
7. Stávající členství zaniká 1.5.2018. Pokud do tohoto termínu nebude zaplacen členský příspěvek, bude uživatel odebrán ze skupiny členů DCČR.

S případnými nejasnostmi a problémy se obraťte na info@detailingclub.cz, budeme se snažit je řešit co nejdříve.


Výhody členství DCČR

1. 2x do roka balíček se vzorky různých produktů. Podobu každého balíčku budete moci ovlivnit formou hlasování (např. výběr 5 produktů z 10) nějaký čas před sestavením a odesláním balíčku.
2. Každému platícímu členu DCČR bude přidělena tato hodnost a zvýraznění na fóru.
3. Sleva 5% na http://www.detailingshop.cz po dobu členství.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
Škrabi
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 136
Registrován: 02 bře 2013, 12:46
Bydliště: Praha 9

Hlasoval jsem dvojku. Přesněji 400,-
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Super, díky ;) Osobně tipuji, že vyhraje 2 nebo 3, sám sem zvědavej :-)
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Vzhledem k tomu, co mě stála "základní výbava" +stroje a když zohledním ceny kosmetiky, tak pár stovek za rok je z toho rozpočtu nic-tudíž si rád připlatím za členství resp. za členké test balíčky ;)
Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

ještě by bylo fajn vytvořit na google mapu, kde by byli členové označeni(ať už platící či nikoli)
Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Určitě to je také zajímavá věc a během tohoto roku bychom chtěli aplikovat.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
mario-fm
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 720
Registrován: 18 úno 2013, 14:53
Bydliště: Frýdek-Místek

Dobry napad ;)
Jsem si rikal co vsichni mate s anketou a on mi to jen tapatalk nezobrazuje :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nitmar
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 102
Registrován: 22 říj 2013, 13:58

Je to zajímavá myšlenka, ale myslím, že toto fórum stojí a padá na informacích, které tady zveřejňujete. Tím, že by jste začli zobrazovat informace jen 'platícím členům' si podřežete větev pod sebou. Toť můj názor. (tipuji, že by jste zakázali přístup třeba do sekce testy a recenze). Já osobně jsem nějdřív přečetl celé fórum a pak si navybíral co bych chtěl.

Jinak jak jsem již napsal vzorečky jsou dobrý nápad a za to bych si zaplatil.
Pokud bych měl platit, abych dostal informaci jestli je lepší čistič na kůži ten nebo ten tak bych se na to vyprdnul a buď si našel jiné fórum, nebo bych s detailingem ani nezačal a myl auto třeba jarem..... ;) Mluvím z pohledu nově příchozího člena.

Na druhou stranu když mi jako členovi pošlete ke svým výrobkům i český návod na použití byl bych radši. Mimochodem to by mělo být myslím ze zákona povinné.

Uvítal bych klidně pokud by jste k těm balíčkům třeba přibalili pěkně vytištěný test k daným výrobkům, aby si to mohl každý porovnat. Něco jak máte tady na fóru, ikdyž možná by to byly zbytečné náklady navíc.
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Špatně jsi to pochopil. Toto určitě nebude tak, že by se omezilo stávající množství informací a už vůbec ne recenze - jelikož na ně odkazujeme i zákazníky, kteří si o těch věcech chtějí něco přečíst.
Primárně jde o zaplacení nákladů za balíčky, ostatní body budou pro platící členy navíc. Pro neplatící uživatele se vůbec nic nezmění. Přijde mi to jako férová nabídka.
Co se týče CZ návodů, není povinnost je přibalovat a posílat, stačí když jsou k dispozici na shopu. My je postupně překládáme a dáváme na web, práce je to ale popravdě dost zdlouhavá a bohužel to zabere dost času.
Tisknout testy do balíčků nemáme v plánu a osobně to považuji za zbytečné, když si to členové mohou přečíst zde. Akorát by to byly zbytečné náklady navíc. Pokud ale budou vyžadovány pěkné obaly a vytištěné texty nebo naopak levnější obaly a více produktů v balíčku - můžeme na se zde na toto téma pobavit. Mě přijde pro vás lepší druhá možnost, ale klidně se přizpůsobíme.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Myslim že jako nápad to neni vůbec špatný, chce to doladit detaily a bude to vynikající, částka 400 nebo 600 kč neni za rok vůbec vysoká a pokud to má přinést nějaké benefity nebo dárečky tak to je super.
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
Odpovědět