Co byste měli vědět, než se zaregistrujete a začnete používat fórum.
Uživatelský avatar
Od soray
#2
Vítejte na našem novém fóru o detailingu. Již brzy se zde dozvíte mnoho zajímavého :-) Fórum se nyní rozbíhá, prosíme proto o shovívavost, pokud se objeví nějaké dětské nemoci. Budeme se snažit, aby zde našli nové informace nejen zkušení detaileři, ale i začátečníci a lidé, kteří chtějí prostě jen zkusit kvalitnější autokosmetiku, než která je k dostání v supermarketech a na čerpacích stanicích.

Uvítáme, pokud nám sdělíte své názory do sekce Připomínky a náměty, případně na info@detailingclub.cz .
Od Martin_Herko
#362
Neviem, či sem môžem písať (normálne tu cítim pravidlá a to je dobre ;) ) ale konečne super kategorizácia obsahu. Držím palec ... ;)
Uživatelský avatar
Od soray
#363
Ahoj, psát sem samozřejmě můžeš ;) Za pochvalu díky, to vždy potěší - alespoň s Tomem víme, že se tady nesnažíme zbytečně 8-)
Uživatelský avatar
Od Tom
#365
;)
Uživatelský avatar
Od mathyas
#375
Hlavně se to tady snad nezvrhne v něco, co nemá smysl dále rozvíjet. Ale vytvoříme společně konečně něco hodnotného co na trhu zase chybí a kam může přijít každý a nebude za blbce... ;)
Od Zakuji
#387
Bylo by cupr,kdyby aspon tady to melo nejakou uroven.Forum pro reklamu na Autoglym tu uz mame,tak tedka trosku detailingu,joo?? :lol: Jinak jestli tu nekdo napise neco ve stylu,mam seata modre barvy,co je pro me nejlepsii,tak si vas najdu... :twisted:
Uživatelský avatar
Od mathyas
#389
Jestli to napíšeš Ty tak si Tě najdu :twisted: 8-)

Neboj, tyto dotazy patří na prodejce, né na forum!
Nissan 350Z Nogaro red

já koukám taky hlavně do německa... […]