Co byste měli vědět, než se zaregistrujete a začnete používat fórum.
Uživatelský avatar
Od soray
#64
(Poslední aktualizace 26.1.2011)

1. Obecně

* Fórum DETAILINGCLUB.CZ je zásadně proti jakémukoliv šíření nelegálního obsahu. Jakákoliv přímá snaha uživatele o takovéto šíření bude řešena okamžitým odstraněním příspěvku, případně dalšími kroky (varování, vyloučení z fóra atd.).
* Napříč celým fórem není dovoleno uvádět informace o reklamních službách. Zákaz se týká i jakéhokoliv druhu klikacích kampaní (ať už formou emailu nebo přes webové stránky). Příspěvky tohoto typu budou bez upozornění odstraňovány. V případě zájmu zveřejnit na fóru DETAILINGCLUB.CZ jakoukoliv formu reklamy mimo níže uvedené, kontaktujte administrátora. Odkazy na zajímavé stránky a eshopy (včetně eshopů členů detailingclub.cz) zaměřené na detailing jsou povoleny v podpisu uživatele.
* Do fóra mají možnost přispívat pouze registrovaní uživatelé.
* Registrované jméno se nesmí shodovat s adresou webové stránky (=skrytá reklama).
* Členství ve fóru je bezplatné, každý uživatel je povinen napříč celým fórem dodržovat stanovená pravidla.
* Tato základní pravidla mohou být dále upřesněna a doplněna uvnitř jednotlivých sekcí fóra (např. speciální sekce Bazar).
* Za nedodržování pravidel může být uživatel postižen napomenutím, udělením varování, smazáním příspěvku nebo vyloučením z fóra (BAN).
* O tom, zda-li došlo k porušení pravidel fóra, případně k porušení dobrých mravů a o případných postizích rozhoduje administrátor fóra nebo moderátoři; jejich rozhodnutí je konečné.

2a. Zakládání témat, psaní příspěvků

* Témata zakládejte pouze 1x a do sekcí, které nejlépe vystihují charakter obsahu.
* Název tématu zvolte takový, aby co nejvýstižněji charakterizoval obsah tématu. Vyvarujte se použití názvu příspěvku jako "Prosím pomoc", "Help", "Co s tím" a podobně.
* Nesnažte se řešit jiný problém (i když podobný) v jednom tématu; do tématu nevkládejte příspěvky, které se odklánějí od původní diskuze (tzv. OffTopic příspěvky).
* Bude-li váš problém zdárně vyřešen, nezapomeňte celé téma označit za "Vyřešené". Zároveň se sluší ještě předtím poděkovat těm, kteří vám ho pomohli vyřešit.
* Příspěvek nesmí být vkládán za účelem zviditelnění autora nebo jiných osob nebo pouze za účelem zvyšování počtu příspěvků.
* Jakákoliv forma SPAMu není tolerována, za SPAM lze považovat i krátké a nic neříkající odpovědi.
* Do příspěvků není dovoleno umisťovat jakoukoliv formu reklamy.


2b. Psaní příspěvků – doporučení

* Problém se snažte popsat tak detailně, jak je to jen možné, značně tím urychlíte celý proces řešení.
* Popište co nejpřesněji problém, za jakých okolností k němu dochází.
* Jestliže chcete k příspěvku doplnit nějakou informaci a dosud na něj nikdo neodpověděl, nezakládejte další příspěvek (odpověď sobě samému), ale použijte tlačítko UPRAVIT. U doplněného textu pak můžete připsat třeba slovo „Doplňuji:“, "\\EDIT".
* Pro vaše odpovědi používejte tlačítko „ODPOVĚDĚT“.
* Neodpovídejte na předchozí příspěvek pomocí citace. Citaci použijte pouze v případě, kdy budete chtít cíleně odpovědět/reagovat na část předchozího příspěvku, tuto část následně citujte.
* Neobjeví-li se na váš problém delší dobu odpověď, nezakládejte kvůli tomu nové téma. Přidejte odpověď typu „Napadlo vás něco?“ nebo „Neznáte někdo odpověď?“ do vašeho tématu. Vaše téma se tak dostane "zpět na výsluní" mezi X nejaktuálnějších témat fóra, čímž je teoreticky možné zvýšit šanci úspěšného dořešení. Nezapomínejte však na to, že fórum není chat, proto nepřidávejte do svého tématu více vlastních "odpovědí" za sebou, zejména ne v krátkém časovém úseku (např. v průběhu 1 hodiny). Frekvence vytáhnutí jednou za 24 hodin (vyjma opravdu kritických situací) by měla být postačující.


3. Podpis uživatele, profil

* Primárně slouží k osobnímu podpisu uživatele (jméno, nick...), sekundárně je možné do podpisu uvádět popis vozidla či nějaké zajímavé sdělení ostatním uživatelům
* Do podpisu je možné vložit link soukromé nebo komerční stránky uživatele (např. blog, eshop apod.). Zaměření těchto stránek musí souviset s detailingem. Za tímto linkem musí být stručný popis zaměření stránek uživatele. Webmaster, administrátor a moderátoři tohoto fóra mají právo odstranit nebo upravit podpisy odporující pravidlům fóra a dobrým mravům.
* Do podpisu dále nepatří obrázky, videa a další „nepsané“ formy projevu.


4. Navigace po fóru

* Než založíte nové téma se svým problémem, pokuste se nejdříve vyhledat, jestli stejný problém nebyl už řešen. Použijte tlačítko Hledat.
* Chcete-li se podívat na příspěvky vytvořené od vaší poslední návštěvy, přejděte na odkaz Zobrazit nové příspěvky.
* Chcete-li se podívat na své starší příspěvky, přejděte na odkaz Zobrazit vaše příspěvky.
* Chcete-li se podívat na příspěvky, na které zatím nikdo neodpověděl, přejděte na odkaz Vyhledat témata bez odpovědí.
* Chcete-li se podívat na Vámi nepřečtené příspěvky, přejděte na odkaz Zobrazit nepřečtené příspěvky.


5. Další informace

Ačkoliv se administrátoři a moderátoři tohoto fóra pokusí odstranit nebo upravit jakýkoliv všeobecně nežádoucí materiál tak rychle jak jen to je možné, je nemožné prohlédnou každý příspěvek. Proto vezměte na vědomí, že všechny příspěvky ve fóru vyjadřují pohledy a osobní názory autora příspěvku, nikoliv administrátorů, moderátorů nebo webmastera (mimo příspěvky od těchto lidí) a proto za ně nemohou být zodpovědní.

Registrací jste souhlasili s tím, že nebudete posílat žádné hanlivé, neslušné, vulgární, nenávistné, zastrašující, sexuálně orientované nebo jiné příspěvky/SZ, které mohou porušovat zákony či pohoršovat ostatní uživatele. Posílání takových materiálů vám může přivodit okamžité a permanentní vyhoštění z fóra (a váš ISP může být o vaší činnosti informován). IP adresa všech příspěvků je zaznamenávána pro případ potřeby vynucení těchto podmínek. Registrací dále souhlasíte, že webmaster, administrátor a moderátoři tohoto fóra mají právo odstranit, upravit, přesunout nebo ukončit jakékoliv téma kdykoliv zjistí, že odporuje pravidlům fóra. Jako uživatel souhlasíte, že jakékoliv informace které vložíte budou uloženy v databázi.

Systém tohoto fóra používá cookies k ukládání informací na vašem počítači. Tato cookies neobsahují žádné informace, které jste vložil, slouží jen ke zvýšení vašeho pohodlí při prohlížení. E-mailová adresa je používána jen pro případné potvrzení registračních detailů a hesla (a pro zaslání nového hesla, v případě ztráty).

Pravidla fóra mohou být průběžně aktualizována. Datum poslední aktualizace je uveřejněn na začátku pravidel.

Registrací souhlasíte se všemi výše uvedenými podmínkami.
Nissan 350Z Nogaro red

já koukám taky hlavně do německa... […]