Jaky vosk na hnědý lak

Nevíte si rady? Potřebujete poradit s výběrem produktů? Narazili jste na problém při detailingu a neznáte řešení? Zde můžete položit dotaz a zkušenější vám poradí.
Uživatelský avatar
Rety
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1194
Registrován: 14 zář 2011, 10:46
Bydliště: Kunovice (Uherské Hradiště)
Obdržená poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Takový krásný auto a voskovat je takový balzám na duši. Je to moc krásná a pohodová práce
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

no hlavně malý auto! :-) to je napatlaný za pár chvil 8-)
Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

jojo, malý auto je pohoda :D jsem voskoval Sharana a za dobu, co jsem dal jednu vrstvu, tak bych měl na polu dvě :lol:

jen doufám, že jsme Martina moc nevylekali, aby si něřikal, co je to za spolek úchyláků :lol: :lol: :lol:
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
grapherx
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 258
Registrován: 09 úno 2012, 17:49
Bydliště: Brno - venkov

jo mít malé auto, to je v detailingu velká výhoda. :D Když umývám Corsu, tak během chvíle mám celé auto. Ale když se mi dostane pod ruku Fabia combi, to už mě ruky umírají. :D Jinak pokud jsou všechny vosky od Dodo Juice, jako je Banana Armor. Tak je to naprostá paráda s tím dělat. Perfektní vůně, rychlé rozleštění... Za dobu co s Dodo udělám dvě vrstvy u Collinite 476 stále ještě rozlešťuji tu první. :D
Martinus.kali
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 07 srp 2012, 19:36

hoší nojo sice malý auto ale šuruju to vždy 2 hodiny před srazem a neni to vidět , kde je chyba :D
Uživatelský avatar
LP130i
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 37
Registrován: 04 led 2012, 22:03

Jednou jsem myl okna a daval na ne sealant na Land Cruiseru V8 a to byla teda sila.. :D Uz sem si chtel privizt takovej ten zavesnej vytah, ze kteryho se mejou okna na mrakodrapech.. :D
Uživatelský avatar
Rety
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1194
Registrován: 14 zář 2011, 10:46
Bydliště: Kunovice (Uherské Hradiště)
Obdržená poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Tak to mě ještě čeká, mám Chrysler Grand Voyager což je taky slušnej skleník. To ještě budu muset vybrat co na to použít. Ale mě to půjde lehce, sem nadměřečně vysokej :)
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

Chce to clay a pořádně navoskovat, pak už to jde samo.

K oknům: když je velká plocha, tak bych dal něco co fakt vydrží, aby se to nemuselo dělat každej tejden. Takže ideální Dodo Seal
Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
Martinus.kali
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 07 srp 2012, 19:36

ještě se zeptam používam Meguiars NXT Generation Speed Detailer da se použit při sušení auta přímichaním do zbylé vody co zustane po mytí na autě ?dík
Odpovědět