Aktivni pena

Nevíte si rady? Potřebujete poradit s výběrem produktů? Narazili jste na problém při detailingu a neznáte řešení? Zde můžete položit dotaz a zkušenější vám poradí.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kendik
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 215
Registrován: 09 zář 2012, 20:18

Ahojte chci se zeptat zda myjete svoje auticka modernima pripravkama jako je aktivni pena nebo jste spisezastanci stareho postupu sampon kybl houba i po tom co jste vyzkouseli aktivni penu??Jake myti preferujete?
VWMysak
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 232
Registrován: 23 lis 2010, 18:14

Aktivní pěna je dobrá tam max na zaprášená auta. Větší znečištění neodstraní. Používá se převážně jako předmytí. Občas to používám spíš jen pro zábavu kdy z černýho auta udělám nachvíly sněhuláka. :mrgreen: Toť můj skromný názor.

Jinak dost se píše zde :arrow: http://www.detailing.cz/viewtopic.php?f=5&t=543

(Doufám, že nedostanu držkovou za odkaz)
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Dostaneš :D dobře se dá použit aktivní pěna, která není pH neutrální, na odstranění zbytků vosku :) ale jak píše Mysak - s větší špínou si neporadí...
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
Kendik
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 215
Registrován: 09 zář 2012, 20:18

Dekuji :) Snad nedostanes :D
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

Tak když sis jí tak přál, taky jí máš tady v plné kráse naservírovanou! :lol:

Obrázek
Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

ty rohlíčky jako nic moc hele :D
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
WnemOne
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 92
Registrován: 05 zář 2011, 21:11

Ja aktívnu penu používam, skrz to, že sa snažím minimalizovať poškodenie auta pri umývaní. Ono je to tak. Nemôžeš voliť medzi penou, alebo umytím. Skôr medzi penou a dobrým pred oplachom. Umyť musíš vždy. Niekedy je stav, že oplachom dáš dole podobné množtsvo znečistenia ako penou, potom vzniká otázka, na čo ju teda používať. Niekedy je ozaj zbytočná. Ja napr. už nemiešam penu z origo produktov na penu. Stačí nato šampón. Prípadne APC, ak cheš niečo ostrejšie (napr. pred väčšou prácou). Ja mám možnosť si namiešať aj horúcu penu a to je fakt rozdiel. To Máš ako s vedrami. Jedno vedro stači, dve vedrá sú lepšie, mriežky vo vedre, zas si o krok bezpečnejší ... len vždy je otázka, či ten nárast stojí za tie starosti...

Inak keď si to tak teraz čítam, tak som sa skoro sám odhovoril od peny :)
Odpovědět